Vodotesná bezšnúrová Magic AV vibračná palička

Vodotesná bezšnúrová Magic AV vibračná palička

Ako profesionálna vodotesná bezšnúrová magická AV vibračná tyčinka si môžete byť istí, že si z našej továrne kúpite vodotesnú bezšnúrovú magickú AV vibračnú tyčinku a my vám ponúkneme najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Ľudia majú jemné ego. Takže ak sa váš partner snaží dosiahnuť orgazmus, ktorý naozaj chcete, môžete ho jemne postrčiť smerom k sexuálnym hračkám, aby ste to vo vreci uľahčili, bez toho, aby ste odhalili svoju skrytú pravdu.

Detail produktu

Vodotesná bezšnúrová Magic AV vibračná palička


Ľudia majú jemné ego. Takže ak sa váš partner snaží dosiahnuť orgazmus, ktorý naozaj chcete, môžete ho jemne postrčiť smerom k sexuálnym hračkám, aby ste to vo vreci uľahčili, bez toho, aby ste odhalili svoju skrytú pravdu. To je obzvlášť dobré, ak ste zistili, že musíte predstierať záujem alebo výsledky. Sexuálne hračky znamenajú, že si môžete vychutnať požadovaný orgazmus a už viac nemajú tlak na svoje plecia, aby vás dostali „tam“.


Zatiaľ čo staromódnym spôsobom je ťažké dosiahnuť viac orgazmov, so správnymi prístrojmi sú tieto budoárske požehnania hračkou. Táto otázka sa pravdepodobne zmení z: „Môžeme mať ďalší,“ do, „koľko ich môžeme mať?“ Ak sa obzvlášť zaujímate o násobky, možno budete chcieť vyskúšať tento vodotesný bezdrôtový Kúzelná AV vibračná palička.


Skvelý začiatok pre tých, ktorí si chcú kúpiť sexuálne hračky prvýkrát, táto vodotesná bezdrôtová magická AV vibračná palička s toľkými voliteľnými doplnkami, že je ako pokladnica orgazmických pomôcok.


Táto vodotesná bezšnúrová vibračná palička AV je nabíjateľná a bezdrôtová. Jeho batéria má dlhú výdrž, takže nemusíte mať pravidelné prerušenie sedenia len kvôli nízkej energii. Táto najlepšia sexuálna palička má rôzne prednastavené vibračné vzorce, ktoré môžu skutočne vylepšiť celý váš zážitok s ňou.


Má nástavce kompatibilné s 3 prútikmi, ktoré perfektne padnú na hlavu. Ľudia sa veľmi páčia vodotesnému bezdrôtovému magickému AV vibrátoru Wand, pretože je skvelé, keď sa z hračiek pre jedno pohlavie stane plnohodnotná sada nástrojov.


S čistením to nebude mať žiadny problém. Vodotesná bezdrôtová vibračná tyčinka Magic AV je celá pokrytá silikónom, takže je v poriadku používať s ňou mydlo. Nenechávajte príliš dlho pod vodou, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu motora vo vnútri.


Hot Tags: Vodotesná bezšnúrová magická AV vibrátorová tyčinka, preprava kvapiek, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty