Prútiky

Onemorescret je profesionálny veľkoobchod a výrobca sexuálnych hračiek pre dospelých, ktorí majú vysokú kvalitu, servis a záruku. Sme v oblasti sexuálnych hračiek už viac ako 7 rokov, čo nám umožňuje ponúknuť oveľa bezpečnejšiu, rýchlejšiu a spoľahlivejšiu hračku pre dospelých. výrobná a doručovacia služba. Ako klasická hračka pre dospelých je palička veľmi obľúbenou kategóriou našej výrobnej linky.

Vibračné tyčinky sú majstrami stimulácie klitorisu, zameriavajú sa na klitoris a pomáhajú ženám dosiahnuť klitorálny orgazmus. Nemôžu byť použité vo vnútri vagíny, pretože hlava vibrátora je oveľa širšia ako telo. Prútiky môžu byť buď hands-free alebo drôtové. Modely handsfree fungujú z batérií. A káblové prútiky sa dodávajú s napájacím káblom, ktorý môžu ľudia zapojiť do zásuvky.

Vibračné trysky sú typom externého vibrátora. Zvyčajne sa vyznačujú veľkou hlavou, ktorá vibruje, a dlhou rukoväťou. Prútiky sú všeobecne dosť silný typ vibrátorov, sú zvyčajne navrhnuté s viacerými rýchlosťami a vzormi. Prútiky sú ideálne pre každého, kto chce mať silný orgazmus, ale nájde si priamy klitoris stimulácia je príliš intenzívna. Dodávajú sa tiež s radom prídavných zariadení, takže môžete mať silu prútika s rôznymi rôznymi vnemami a tvarmi.
Ste firma, ktorá hľadá distribútorov Prútiky? Alebo podnikáte v oblasti námornej dopravy, aby ste zarobili peniaze navyše? Každopádne ste na správnom mieste. Onemo Secret je slávny Prútiky výrobca a dodávateľ. Poskytujeme tiež prispôsobené služby. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť správnu cenu. Chceme, aby spolupráca značkových spoločností OEM alebo ODM im poskytovala vysoko kvalitné výrobky. Vitajte v našej továrni na nákup a hromadnú objednávku Prútiky. Vynikajúca kvalita a profesionálne služby nám priniesli široký trh doma i v zahraničí. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!