Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule

Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule

1 z 3 amerických žien zažíva to, čo je známe ako dysfunkcia panvového dna, vrátane až 80% tehotných žien a čerstvých mamičiek. Tento ocenený kegelový tréningový systém je viac než len sada závaží pre panvové dno. Vitajte na nákup cvičenie na vagínu ben wa kegelové gule od nás. Na každú požiadavku od zákazníka odpovedáme do 24 hodín.

Detail produktu


Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule


Znova sa zasmejte, znovu skočte, opäť žijete.1 z 3 amerických žien zažíva to, čo je známe ako dysfunkcia panvového dna, vrátane až 80% tehotných žien a čerstvých mamičiek. Tento ocenený kegelový tréningový systém je viac než len sada závaží pre panvové dno.


These Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule are made of smooth medical grade silicone, free of BPA and phthalates. 100% waterproof design, comfortable and easy to clean.You can gradually use kegel to exercise weight during housework, exercise or even work or shopping every day, and your PC muscles will become stronger as they were when you were young.They are smooth and waterproof, easy to clean and comfortable to use.


Why needs Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule?

-Na odstránenie netesností močového mechúra pri kašli alebo behu

-Pri príprave na tehotenstvo alebo zotavenie z pôrodu

-Prevencia prolapsu, aby sa zabránilo operácii

-Získajte tón a kontrolu


Čo dostaneš?

-6 weights of Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule for beginner through to expert level

-Balené v štýlovej krabičke, aby bol perfektný darček


Meno Produktu

Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Gule

Materiál

Vodeodolný silikón

Závažia

60 g, 80 g, 95 g, 100 g, 120 g, 140 gHot Tags: Cvičenie na vagínu Ben Wa Kegel Balls, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty