TPE Slim Flexible Sex Doll

TPE Slim Flexible Sex Doll

Ako profesionálna výroba TPE slim flexibilných sexuálnych bábik si môžete byť istí, že si kúpite TPE slim flexibilné sexuálne bábiky z našej továrne a ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Každý človek chce mať štíhlu, dlhonohú priateľku, nie je to ťažké dosiahnuť. Skinny TPE Slim FlexibleSex Dollcan teraz uspokojuje mužské fantázie a umožňuje im mať závideniahodnú „priateľku“.

Detail produktu

TPE Slim Flexible Sex Doll


Každý človek chce mať štíhlu, dlhonohú priateľku, nie je to ťažké dosiahnuť. Skinny Bábika TPE Slim FlexibleSexcan teraz uspokojuje mužské fantázie a umožňuje im mať závideniahodnú „priateľku“.

 

Ak hľadáte online plnohodnotnú sexuálnu bábiku s dokonalým sexi krivkami, pôvabnou tváričkou, malým pásom a dlhými nohami online, táto bábika TPE Slim Flexible Sex je ideálnou voľbou.

 

TPE Slim Flexible Sex Dollistall, ale nie veľmi ťažký. Vyberte si chudú sexuálnu bábiku, ktorá uspokojí vaše divoké sexuálne fantázie a túžby.

 

Wealsoacceptcustomizedsex bábikyobjednávky, kontaktujte nás so svojimi špeciálnymi možnosťami.

 

Meno Produktu

Bábika TPE Slim FlexibleSex

Hĺbka pošvy

7,1 palca (18 cm)

Hĺbka konečníka

6,7 palca (17 cm)

Hĺbka úst

5,1 palca (13 cm)

Váha

28,7 kg

Výška

155 cm, 5 stôp, 1,1 palca

poprsia

24,41 palca (62 cm)

Pás

15,75 palca (40 cm)

Boky

75 cm (29,53 palca)

model produktu

OMSSR-04


Hot Tags: TPE Slim Flexible Sex Doll, Drop Shipping, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továrne, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty