Vibračný vibrátor králika

Vibračný vibrátor králika

Thrusting Rabbit Vibrators sú navrhnuté s dvoma hlavnými vlastnosťami: tuhý hriadeľ v tvare falca a mäkšie uši umiestnené na spodnej časti hračky. Keď sa driek zavedie do vagíny, pružné uši budú schopné stimulovať klitoris, čím užívateľovi poskytnú dvojnásobné potešenie.

Detail produktu

Vibračný vibrátor králika


Vibrátory pre králiky sú navrhnuté s dvoma hlavnými vlastnosťami: tuhý hriadeľ falického tvaru a mäkšie uši umiestnené na spodnej časti hračky. Keď sa driek zavedie do vagíny, pružné uši budú schopné stimulovať klitoris, čím užívateľovi poskytnú dvojnásobné potešenie.

Strčící králikový vibrátor je jedným z vibrátorov, ktorý je rovnako silný ako štýlový. Je vybavený dvoma motormi, ktoré môžu pracovať súčasne alebo nezávisle. Ovládacie prvky tohto králičieho vibrátora si trochu zvykajú, ale akonáhle zistíte, ktoré z nastavení 10x2 uprednostňujete, bude ich používanie oveľa jednoduchšie. Vďaka rôznym variantom rýchlosti a vibrácií budete schopní dosiahnuť osgam za chvíľu.

Tento tlačný králikový vibrátor má hlavu v tvare žaluďa, ktorá je hladká a štruktúrovaná, čo umožňuje ľahké zavedenie a stimuláciu. Mierny uhol hriadeľa je ergonomicky navrhnutý tak, aby bez problémov dosiahol bod G. Uši vibrátora spočívajú na klitorise používateľa pre maximálnu stimuláciu.

Strčící králičí vibrátor meria asi 9 palcov na dĺžku a 4 palce na prienik. Obvod pevného hriadeľa meria pohodlných 1,42 palca.


Meno Produktu

Vibračný vibrátor králika

Vlastnosti

10x2 variabilné vibrácie

Metóda nabíjania

USB
Hot Tags: Tlačný králik vibrátor, Drop Shipping, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty