Dildo so silikónovým drakom

Dildo so silikónovým drakom

Dildo Silicone Dragon má pre používateľov dostatok života, aby sa s nimi mohli stotožniť. Výsledkom je, že tieto fantasy sexuálne hračky sú prispôsobiteľné rôznymi spôsobmi, ako sú pevnosť, farba, zaobchádzanie a celkový vzhľad. Vysoká úroveň prispôsobenia, ktorú ponúkajú dračie dildá, umožňuje používateľom preniesť ich fantázie na miesto podľa vlastného výberu pomocou fantázie. Dildá Dragon sú skvelými sexuálnymi hračkami pre ľudí, ktorí majú radi fantasy postavy.

Detail produktu

Dildo so silikónovým drakom


Dildo Silikón Dragon má pre používateľov dostatok života, aby sa s nimi mohli stotožniť. Výsledkom je, že tieto fantasy sexuálne hračky sú prispôsobiteľné rôznymi spôsobmi, ako sú pevnosť, farba, zaobchádzanie a celkový vzhľad. Vysoká úroveň prispôsobenia, ktorú ponúkajú dračie dildá, umožňuje používateľom preniesť ich fantázie na miesto podľa vlastného výberu pomocou fantázie. Dildá Dragon sú skvelými sexuálnymi hračkami pre ľudí, ktorí majú radi fantasy postavy.


Toto silikónové drakové dildo má výkonnú prísavku, ktorú je možné adsorbovať na akýkoľvek hladký povrch. Je vyrobené zo silikónového materiálu, ktorý je bezpečný pre telo a je bez zápachu a nelepí. S jedinečnou hlavou, skrátenou tyčou a neuveriteľným vydutím nájdete Rhinoceros presvedčivú zmes najpôsobivejších funkcií, všetko v jednom, stimulujúce balenie.


Silikónové drakové dildo je vyrobené zoštíhleným ergonomickým dizajnom, ktorý je ľahší na dotyk pre ženské alebo mužské body G-Spot a P-Spot. Je 100% vodotesný, takže je vhodný pre horúci a parný sprchovací sex.Meno Produktu

Dildo so silikónovým drakom

Farba

Hnedá, fialová, červená

Váha

420 g

Veľkosť

Dĺžka: 20cm, Priemer: 4,6cm

Typ

Zvieracie dildá

Model

OMDDQ-27

Hlavný materiál

Silikón

Hot Tags: Silikónové drakové dildo, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty