Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe

Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe

Nasleduje úvod do atmosféry diaľkového nabíjania vajec. Dúfame, že pomôžete všetkým lepšie porozumieť atmosfére diaľkového nabíjania vajec. Vitajte nových aj starých zákazníkov, aby ste s nami naďalej spolupracovali na dosiahnutí lepšej budúcnosti! Medzi všetkými ženskými vibrátormi má vibračné vajíčko špeciálne miesto pre prvý časovač, pretože ponúka najjemnejšie, diskrétnejšie a najjednoduchšie úvod do sexuálnych hračiek v porovnaní s inými odrodami.

Detail produktu

Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe


Medzi všetkými ženskými vibrátormi má vibračné vajíčko špeciálne miesto pre prvý časovač, pretože ponúka najjemnejšie, diskrétnejšie a najjednoduchšie úvod do sexuálnych hračiek v porovnaní s inými odrodami.

Malý vibrátor v tvare vajca pre ženy používaný na stimuláciu klitorisu. Sú tiež vhodné na masáž perinea, miešku alebo konečníka a používajú ich páry pri predohre a pohlavnom styku. Vibrátory na vajíčka sú napájané samostatným akumulátorom a riadiacou jednotkou alebo samostatným bezdrôtovým zariadením.The Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe is also known as a G spot vibrator, there are 3 ways to use an egg vibrator:


Solo Self Pleasure

Ženy, ktoré hľadajú „osobnú rýchlovku“, siahnu po vibrátore na vajíčka, pretože rýchlo dôjde k klitorisu.


Pred sexom

Ženy s nízkym libidom alebo vaginálnou suchosťou majú pred pohlavným stykom úžitok zo stimulácie klitorisu. Uvoľňuje pošvu a svaly vo vnútri.


Počas sexu

Páry, ktoré majú rady simultánny výskyt timimgových orgazmov, veľmi profitujú z pridania vibrujúceho vajíčka do svojho bežného repertoáru.


Rounded into an classic little shape designed to target a multitude of sweet spots, the Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe features 10 incredible vibe modes, a delicately textured silicone surface and a long range remote guaranteed to inspire sexual creativity.


Designed for maximum sweet spot contact, the Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe's silky shape naturally targets sensitive spots inside and out. The organic contour easily pinpoints the clitoris during sex without getting in the way, but it's perfect for solo playtime, too.


10 blissful functions of vibration pulse and gyrate at the touch of a lightweight wireless remote. A single button cycles through vibration possibility- take control of the remote, or pass it off to a playmate, approximately 32.75 feet (10m) of range makes for lots of play options. Both remote and vibe are fully USB rechargeable via an included remote. A 60 minute charge provides up to 120 minutes of play.Ideally Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe for beginner.


Meno Produktu

Diaľkové dobíjacie vajíčko Vibe

Hlavné materiály

Silikón ABS

Farba

Ružová, modrá

Batéria

NAPÄTIE: 3,7 V (nabíjanie cez USB)

Váha

54 g

Veľkosť

85 mm * 38 mm * 132 mm

Funkcia

10 režimov vibrácií + 8 metrov diaľkové ovládanie

Maximálny hluk

<50 dB

Odolnosť voči vode

IPX4

OEM a ODM

Akceptované
Hot Tags: Diaľková nabíjateľná vibrácia vajec, preprava zásielok, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty