Diaľkovo ovládané 10-stupňové vibračné vajíčko

Diaľkovo ovládané 10-stupňové vibračné vajíčko

Pred sexuálnym stykom použite 10-stupňové vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie.

Detail produktu

Diaľkovo ovládané 10-stupňové vibračné vajíčko


Pred sexuálnym stykom použite 10-stupňové vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie.


Držte diaľkovo ovládané 10-stupňové vibračné vajíčko pevne na klitorise, kým nedosiahnete orgazmus. Udržiavaním priameho a stáleho tlaku na podnebí dosiahnete vrchol asi za minútu. (Ak zistíte, že nemôžete dostať svoju myseľ do zmyselnej nálady a nechať revať orgazmus, skúste to najskôr sólo, ak máte pocit, že máte zábrany vyvrcholiť pred milenkou).


Po orgazme sa vagína cíti uvoľnená, uvoľnená a pripravená na penetráciu. Doslova túžite po erekcii (alebo dildu) partnera vo vašom tele. Ženy v strednom veku a staršie ženy, ktorým pripadá sex po menopauze bolestivý, sa môžu pomocou tejto techniky cítiť príjemnejšie.


Tiež povzbudzuje telo, aby si produkovalo vlastné prirodzené mazanie, takže pri penetrácii nezaťažuje vnútorné tkanivo. Doprajte si sex PO PORODNOM orgazme s 10-stupňovým vibračným vajíčkom na diaľkové ovládanie.


Ženám sa páči 10-stupňové vibračné vajíčko s diaľkovým ovládaním, pretože stimuluje viac erotogénnych zón naraz a má v porovnaní s akoukoľvek inou hračkou pre dospelých „úplne iný“ pocit. Vajcové vibrátory majú tendenciu mať viac „dunivého“ typu pocitu na rozdiel od guľkových vibrátorov, ktoré majú „vysoký rozstup“. Je rovnako možné dosiahnuť orgazmus s guľkou, ako je to s vajíčkom, ale cesty, ktoré používajú na dosiahnutie konečného vyvrcholenia, sa navzájom líšia.


To je dôvod, prečo mnoho žien, ktoré vlastnia guľku, vlastní aj 10-stupňové vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie, pretože aj keď sú to sémantické sexuálne hračky (čo s nimi úzko súvisí), obe prinášajú do spálne iný zážitok a jedinečný pocit.


Hot Tags: Diaľkovo ovládané 10-stupňové vibračné vajíčko, preprava zásielok, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty