Realistická mužská bábika

Realistická mužská bábika

Vitajte u nás v zakúpení realistickej mužskej bábiky. Na každú žiadosť zákazníkov odpovedáme do 24 hodín. Bábiky mužského pohlavia sa v posledných rokoch rýchlo rozvíjali a ročná miera rastu trhu presiahla 25%. Prečo je to také rýchle? Jednou z nich je, že s pokrokom v oblasti technológií sú sexuálne bábiky čoraz realistickejšie, druhou je vylepšenie materiálov pre bábiky, dotyk a používateľská skúsenosť sa stali veľmi priateľskými a tretím je aplikácia technológie umelej inteligencie na sexuálne bábiky, ktoré dodávajú bábike emócie. Osloboďte ľudí od samoty!

Detail produktu

Realistická mužská bábika


Mužské pohlavie sa v posledných rokoch rýchlo rozvíjalo a ročná miera rastu trhu presiahla 25%. Prečo je to také rýchle? Jednou z nich je, že s pokrokom v oblasti technológií sú sexuálne bábiky čoraz realistickejšie, druhou je vylepšenie materiálov pre bábiky, dotyk a používateľská skúsenosť sa stali veľmi priateľskými a tretím je aplikácia technológie umelej inteligencie na sexuálne bábiky, ktoré dodávajú bábike emócie. Osloboďte ľudí od samoty!

 

Aj keď sú mužské sexuálne bábiky jedným z mála sexuálnych bábik, ich roztomilé tvary zaujmú aj ženy. Dobre vyrobená mužská bábika má jedinečný temperament. Poskytne vám pohodlnú a srdečnú starostlivosť, keď to najviac potrebujete.

 

Na základe populárneho dopytu sme radi, že do našej zbierky konečne pribudli aj mužské sexuálne bábiky. Poskytujeme rôzne mužské vzhľady, od pekných chlapcov cez drsných zlých chlapcov až po čistokrvné odevy typu domov-mama. Sú vyrobené z realistického materiálu z termoplastického elastoméru (TPE) a kovových skeletov so silnými, pružnými spojmi. Majú podobné možnosti prispôsobenia ako naše ženské milostné bábiky, môžete si zvoliť farbu očí, farbu vlasov a typ nôh.

 

Let us introduce you to the powerful proportions ofthis Realistická mužská bábika.Our male sex dollisa great purchase for women as well as gay men.Itcome with a detachable 8 inch penis, and they can receive anal and oral sex.


Meno Produktu

Realistická mužská bábika

Výška

160 cm (vrátane hlavy)

Váha

45kg

poprsia

83cm

Dick

18cm

Pás

61cm

Boky

95cm

Šírka ramien

39cm

Dĺžka ruky

63cm

Dĺžka nôh

79cm

Stehenný kruh

55cm

Teľací cirkus

34cm

Ruky

18cm

Dĺžka chodidiel

22cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Realistická pánska bábika, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty