Realistické obrovské penisové dildo

Realistické obrovské penisové dildo

V súčasnosti nemôžete hovoriť o hands-free zážitku a nehovoriac o dildách s prísavkou. Realistické obrovské penisové dildá majú kruhovú a odrezanú základňu, ktorá im umožňuje pripevniť sa na viac povrchov. Po naviazaní sa môžete pohodlne uvoľniť a vychutnať si jazdu. Pôsobivé je, že ich môžete tiež pripevniť k sexuálnym automatom a získať tak iný zážitok.

Detail produktu

Realistické obrovské penisové dildo


V súčasnosti nemôžete hovoriť o hands-free zážitku a nehovoriac o dildách s prísavkou. Majú kruhovú a odrezanú základňu, ktorá im umožňuje pripevnenie na viac povrchov. Po naviazaní sa môžete pohodlne uvoľniť a vychutnať si jazdu. Pôsobivé je, že ich môžete tiež pripevniť k sexuálnym automatom a získať tak iný zážitok.


This Realistické obrovské penisové dildo is 33cm/13”length and 5.5cm/1.75”girth in diameter,while also being 28cm/11”insertable long. It features nicely defined head, realistic veins, and has balls at the base.


Toto realistické obrovské penisové dildo je dodávané s výkonnou prísavkou na handsfree použitie v sprche a dá sa použiť na zahrievanie samostatne alebo medzi pármi.

 

Meno Produktu

Realistické obrovské penisové dildo

Farba

Čierna, hnedá, dužina

Váha

950 g alebo 1100 g

Veľkosť

Dĺžka: 33cm, Použiteľná dĺžka: 28cm, Priemer: 5,5cm

Typ

Realistické dildá

Model

OMDRQ-1

Hlavný materiál

TPE alebo PVC
Hot Tags: Realistické obrovské penisové dildo, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty