Vibrátor skutočnej kože

Vibrátor skutočnej kože

Tento vibrátor so skutočnou pokožkou vás presvedčí, že jazdíte na skutočnom cvočku. Realistická hlava, žilnatá násada a vráskavé guľôčky vás zasýtia rovnako ako mužské pohlavie. Teraz môžete mať neuveriteľný skutočný sex na vlastnej koži.

Detail produktu

Vibrátor skutočnej kože


Toto extrémne silikónové dildo najvyššej kvality pre lekárske účely vás presvedčí, že jazdíte na skutočnom cvočku. Realistická hlava, žilnatá násada a vráskavé gule vás zasýtia rovnako ako mužské pohlavie. Teraz môžete mať neuveriteľný skutočný sex na vlastnej koži.


100% LEKÁRSKY TELEFÓNOVO BEZPEČNÝ SILIKÓN

Lekárske silikónové dildo je vyrobené z lekárskeho silikónu, ktorý je ekologický, bezpečný pre telo a vyrobený z materiálu bez zápachu.


REALISTICKÉ cítenie a pocit

Lekárske silikónové dildo je 20 cm dlhé a 14 cm vložiteľné s realistickým žaluďom, vaginálnou a análnou masturbáciou pre ženy, mužov i páry.


VYNIKAJÚCE PRÁCE

Toto lekárske silikónové dildo pre ženy a mužov má vlastné žily a hrebene špeciálne navrhnuté tak, aby počas používania zasiahli potešenie z horúcich miest. Silná prísavka sa dá pripevniť na takmer akýkoľvek hladký povrch. Drží pevne aj počas výšky rozkoše.


Meno Produktu

Lekárske silikónové dildo

Farba

Mäsová pokožka

Váha

330 g

Veľkosť

Dĺžka: 20cm, Použiteľná dĺžka: 14cm, Priemer: 3,3cm

Typ

Realistické dildá

Model

OMDRQ-27

Hlavný materiál

Silikón


Hot Tags: Vibrátor skutočnej kože, zasielanie zásielok, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty