Králičie vibrátory

Onemosecret je výrobca sexuálnych hračiek so sídlom v Shenzhene v Číne a bol založený v roku 2012. Navrhujeme a vyrábame rad hračiek pre dospelých, vrátane realistických dild, análnych dild, vibračných dild, králičích vibrátorov, vibrátorov G-Spot, vibrátorov Clitoral atď. Väčšina z nich je populárna v Spojených štátoch, Európe, Ázii, Austrálii a pokrýva viac ako 60 krajín.

Rabbit Vibrator je ďalšia ikonická sexuálna hračka, ktorú si už mnoho desaťročí obľúbi každá žena. Je to skvelý vibrátor pre tie ženy, ktoré majú rady intenzívnu zmiešanú stimuláciu. Hlavnou súčasťou králičieho vibrátora je vibrátor v tvare penisu a rozšírenie pre stimuláciu klitorisu, ktoré vyzerá ako zajačie uši. Tak dostal svoje meno.

Aj keď je králičí vibrátor určený hlavne na vaginálnu stimuláciu, môže byť skvelým zážitkom aj pri análnej hre. Pretože je vibrátor na konci zvyčajne zakrivený, je ideálny nielen na stimuláciu bodu G, ale aj na stimuláciu bodu A v konečníku. Preto sa stala najklasickejšou sexuálnou hračkou pre ženy.
Ste firma, ktorá hľadá distribútorov Králičie vibrátory? Alebo podnikáte v oblasti námornej dopravy, aby ste zarobili peniaze navyše? Každopádne ste na správnom mieste. Onemo Secret je slávny Králičie vibrátory výrobca a dodávateľ. Poskytujeme tiež prispôsobené služby. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť správnu cenu. Chceme, aby spolupráca značkových spoločností OEM alebo ODM im poskytovala vysoko kvalitné výrobky. Vitajte v našej továrni na nákup a hromadnú objednávku Králičie vibrátory. Vynikajúca kvalita a profesionálne služby nám priniesli široký trh doma i v zahraničí. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!