Dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G

Dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G

Niekedy - nie vždy, ale niekedy - jeden kohút jednoducho nestačí. Našťastie pre tieto časy existuje dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G.

Detail produktu

Dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G

Sometimes - not always, but sometimes - one cock just not enough. Luckily,there’s the Dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G for those times.


Tieto dildá, ktoré sú pripevnené iba na základni a umožňujú každému jednotlivcovi osobitnú flexibilitu, ponúkajú vedľa seba možnosť one-in-the-front, one-in-back, môžete ich stlačiť dohromady, aby ste si mohli obaja vychutnať naraz, alebo zažiť po jednom. V každom prípade DP poskytuje veľa sexi streču a veľa silnej, ultra vyplňujúcej pozornosti. Plusy a stlačiteľné s robustnou pevnosťou pod ním, DP s textúrou žíl sa cíti rovnako reálne, ako vyzerá.


Zospodu je možné stabilnú prísavku stabilizovať proti podlahám, oknám, doskám a mnohým ďalším pre zábavu bez použitia rúk. Kruhová podstava navyše stabilne zapadne cez O-krúžok alebo cez otvor väčšiny systémov na pripútanie a pripevnenie.


Položka

OMDRQ-2

Meno Produktu

Dvojité dildo stimulujúce prostatu a bod G

Farba

Čierna, hnedá, dužina

Veľkosť výrobkov

Dostupná dĺžka: 160 mm / Priemer: 35 mm, 30 mm

Váha

295 g

Funkcia

Vagínový sex, análny sex, orálny sex a sex s prsiami

OEM a ODM

Prijatý

Štandard kvality

CE RoHs


Hot Tags: Stimulácia prostaty a bodu G, dvojité dildo, preprava kvapiek, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty