Prémiové silikónové dildo

Prémiové silikónové dildo

Toto prémiové silikónové dildo je vyrobené z prémiového silikónu tvrdeného platinou, lekárskej triedy, laboratórne testovaného na bezpečné telo, nič lepšieho ako toto nedosiahnete! Silikón je nereaktívny, stabilný a odolný voči extrémnym prostrediam a teplotám od -55 ° C do + 300 ° C, pričom si stále zachováva svoj tvar a užitočné vlastnosti. Úplne bezpečný.

Detail produktu

Prémiové silikónové dildo


Toto prémiové silikónové dildo je vyrobené z prémiového silikónu tvrdeného platinou, lekárskej triedy, laboratórne testovaného na bezpečné telo, nič lepšieho ako toto nedosiahnete! Silikón je nereaktívny, stabilný a odolný voči extrémnym prostrediam a teplotám od -55 ° C do + 300 ° C, pričom si stále zachováva svoj tvar a užitočné vlastnosti. Úplne bezpečný. Toto prémiové dildo je vyrobené zo skutočného modelu. Vyzerá ako skutočný, skutočne sa cíti a driek je pevný, ale pružný pre pohodlný prienik. 100% vodotesný Bez zápachu Použitie s lubrikantom pre ľahký prienik Po použití opláchnite teplou vodou a suchú uskladnite.

 

SVETELNÉ REALISTICKÉ DILDO

Kyprý žaluď a realistické žily a tvarované gule, tvrdé svaly erekcie a pevný, ale pružný driek vás naplnia a potom vám dodajú extra pocit.

 

SILNÝ SACÍ POHÁR

Bez ohľadu na to, ktorá poloha je vaša obľúbená, silná základňa s prísavkou tohto svetelného dilda vám umožní hrať bez použitia rúk. Prilepte ho na akýkoľvek hladký rovný povrch, ako je napríklad sprcha, stena alebo tvrdá podlaha a sklo atď. Je tekutý silikón, pružné, ale pevné.

 

SVETELNÝ DIZAJN

Toto prémiové silikónové dildo ŽIARI V TME po absorpcii slnečného žiarenia, takže je zábavné, keď ide dovnútra a von. A sú to úplne iné iné bežné dildá. Vďaka svetelnému prevedeniu už vaša noc nebude monotónna!

 

LEKÁRSKY BEZPEČNÝ SILIKÓN

Realistický penis vyrobený z tekutého silikónu potravinárskeho typu, pružný, ale pevný. Absolútne zdravé, úplne bez zápachu a neškodné.

Meno Produktu

Prémiové silikónové dildo

Farba

Modrá / Fialová / Červená

Váha

157 g / 318 g / 516 g

Veľkosť

Dĺžka: 13,5cm, Priemer: 2,8cm

Dĺžka: 20,5cm, Priemer: 3,5cm

Dĺžka: 25,4 cm, Priemer: 4,6 cm

Typ

Silikónové dildá

Model

OMDDQ-15/16/17

Hlavný materiál

Tekutý silikónHot Tags: Prémiové silikónové dildo, preprava Drop, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty