Vibrátor ružového jazyka

Vibrátor ružového jazyka

Tento ružový vibrátor jazyka môže byť práve to, čo potrebujete v týchto časoch. Má pohyblivý hrot, ktorý je ideálny na dráždenie a dráždenie vášho klitorisu, keď si predstavíte skutočnú vec. Má 10 nastavení, vibruje a pohybuje sa. Ružový jazykový vibrátor je vyrobený z kvalitného mäkkého silikónového materiálu, rovnako ako jazyk vašej milenky, olizuje, dráždi a stimuluje citlivé bodky G, klitoris, prsia a kdekoľvek to potrebujete.

Detail produktu

Vibrátor ružového jazyka


Tento ružový vibrátor jazyka môže byť práve to, čo potrebujete v týchto časoch. Má pohyblivý hrot, ktorý je ideálny na dráždenie a dráždenie vášho klitorisu, keď si predstavíte skutočnú vec. Má 10 nastavení, vibruje a pohybuje sa. Ružový jazykový vibrátor je vyrobený z kvalitného mäkkého silikónového materiálu, rovnako ako jazyk vašej milenky, olizuje, dráždi a stimuluje citlivé bodky G, klitoris, prsia a kdekoľvek to potrebujete.Vibrátor ružového jazyka 2 v 1


Vlastní funkciu jazyka a vibrátora, môže stimulovať klitoris, vagínu, anál, prsia a ďalšie citlivé časti, či už ako stimulátor klitorisu, vibrátor Dildo alebo ako klasický vibrátor bodu G pre ženy alebo flirtujúce hračky pre páry.


Bezpečný dizajn materiálu a simulácie

Tento ružový vibrátor je vyrobený z vysoko kvalitného silikónového materiálu, bezpečný a netoxický. Realistický a ergonomický dizajn, mäkké, pružné a pohodlné pocity z dotyku pokožky, simulačné modelovanie, realistická textúra ponúka skutočný zážitok.
 
Silný motor
Super výkonné vibrácie v 10 režimoch tohto ružového vibrátora ponúkajú užívateľom rôzne stimulácie, orgazmy a zážitky, dodávajú viac zábavy a prinášajú silný pocit vzrušenia.
 
Vyberte si tento ružový vibrátor jazyka
Pretože väčšina žien môže vyvrcholiť priamou klitorálnou stimuláciou, vibrátory s touto dvojitou stimuláciou pravdepodobne spôsobia orgazmus. Je nabíjateľný a dodáva sa s jedným kvalitným káblom. Akékoľvek miesto s elektrickou energiou vám môže poskytnúť energiu bez plytvania batériou. Čas nabíjania: 1,5 -2 hodiny, doba použitia: 60 minút. Poznámka: Pred prvým použitím úplne nabite. Vibrátor nie je možné počas nabíjania aktivovať.


Hot Tags: Vibrátor ružového jazyka, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty