Nočná klubová tanečnica Sex Doll

Nočná klubová tanečnica Sex Doll

Ako profesionálnu výrobu by sme vám chceli poskytnúť tanečnú hračku pre nočné kluby. A ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Ako pravdepodobne viete, sexuálne bábiky sú tu už dlho, ale stále sa veľa zákazníkov hanbí, keď nás kontaktujú alebo požadujú informácie o sexuálnych bábikách, akoby sexuálne bábiky boli tabuizovaná téma, niečo zlé alebo nezákonné.

Detail produktu

Nočná klubová tanečnica Sex Doll


Ako pravdepodobne viete, sexuálne bábiky existujú už dlho, ale stále sa veľa zákazníkov cíti zahanbene, keď nás kontaktujú alebo požadujú informácie o sexuálnych bábikách, akoby boli sexuálne bábiky tabuizovanou témou, niečím zlým alebo nelegálnym. Realita je ale taká, že sexuálne bábiky sú v dnešnej dobe veľmi populárne a ešte viac akceptované v modernej spoločnosti. Najmä teraz, keď výrobcovia sexuálnych bábik vyvíjajú super realistické bábiky, a v budúcnosti sa dočkáme životných sexuálnych bábik s umelou inteligenciou, ktoré sľubujú, že im dodajú ešte viac pocitu podobného človeku. Odborníci sa domnievajú, že vzťahy so sexuálnymi bábikami alebo milostnými bábikami budú v najbližších rokoch bežnejšie, pretože robotika, virtuálna realita a výpočtová technika umožnia milostným bábikam premýšľať a konať ako ľudia.

 

Ak sa pozrieme na medzinárodné správy alebo iba na Google týkajúce sa tejto témy, môžete nájsť veľa článkov o tom, ako si muži rozvíjajú špeciálne vzťahy s realistickými sexuálnymi bábikami. Realita je taká, že sexuálne bábiky môžu priniesť veľa výhod slobodným mužom alebo ženám, ba dokonca aj párom. Mnoho žien si kupuje sexuálne bábiky na fotografické účely, na dekoráciu alebo na modelovanie, niektorí zákazníci majú partnerov, ale tiež používajú sexuálne bábiky ako spôsob experimentovania s fantáziami bez toho, aby poškodili svoje druhé polovičky. Videli sme aj páry, ktoré používali realistické silikónové sexuálne bábiky alebo ľúbili bábiky uzavrieť svoje manželstvá. Mať sexuálnu bábiku je úplne normálne a rozvíjať s ňou tiež špeciálny vzťah.

 

Zasadzujeme sa za používanie skutočných sexuálnych bábik a chceme vám priniesť tie najlepšie silikónové a TPE sexuálne bábiky, aby ste si mohli splniť svoje sny. Ak hľadáte realistickú milostnú bábiku, pozrite sa na naše zbierky a ak nenájdete, čo hľadáte, dajte nám vedieť a my vám pomôžeme s hľadaním tejto vysnívanej bábiky.

 

Let us introduce you to the powerful proportions of this Nočná klubová tanečnica Sex Doll.Meno Produktu

Nočná klubová tanečnica Sex Doll

Výška

163 cm (vrátane hlavy)

Váha

49kg

poprsia

101cm

Underbust

71cm

Pás

57cm

Boky

106cm

Šírka ramien

37cm

Dĺžka ruky

59cm

Dĺžka nôh

80cm

Stehenný kruh

57cm

Teľací cirkus

37cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE
Hot Tags: Nočná klubová tanečnica, bábika, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty