Spoločnosť zaoberajúca sa výrobkami pre dospelých spúšťa službu recyklácie použitých sexuálnych pomôcok

- 2021-08-16-

Spoločnosť AdultToyMegaStore, novozélandská spoločnosť pre dospelých, nedávno spustila službu recyklácie sexuálnych hračiek v prospech životného prostredia ...

Spoločnosť nadviazala partnerstvo s recyklačným podnikom, v ktorom budú použité sexuálne hračky rozobrané, kategorizované a recyklované na opätovné použitie.

Vysokokvalitné obvody budú odoslané skupine Umicore Environmental Recycling Group v Belgicku, zatiaľ čo bežné obvody a batérie budú odoslané do Južnej Kórey ako ďalší krok demontáže za účelom výroby recyklovateľných materiálov a bezpečnej likvidácie nebezpečných látok.

Kovové sexuálne hračky alebo guľkové ložiská a ďalšie kovy budú odoslané do Nemecka, kde budú extrahované, triedené, lisované do balíkov a roztavené na výrobu recyklovaných surovín.

Ostatné nerecyklovateľné súčasti sexuálnych hračiek, ako je PVC a silikón, budú podľa požiadaviek úradov životného prostredia odoslané na skládky.

Ak je recyklovaný produkt zakúpený v obchode AdultToyMegaStore, odosielateľ dostane kreditný poukaz vo výške 10 USD (10 NZD približne 45 RZ).

Na rok 2020 spoločnosť prešla na všetky obaly na 100% recyklovateľné a kompostovateľné materiály.

Zamestnanci uviedli: „Z dôvodu ochrany súkromia nie sú hračky pre dospelých často správne triedené na recykláciu, čo je problém celého nášho priemyslu pre dospelých, čo je možné kritizovať verejnou mienkou.“

Dúfame, že prostredníctvom našich pokusov a úsilia vynahradiť tento nedostatok môže plameň hviezdy viesť ostatných rovesníkov k tomu, aby sa spojili a napravili túto vec.

Táto služba recyklácie je otvorená pre všetkých, nielen pre používateľov, ktorí si v ich internetovom obchode kupujú erotické hračky.

Riaditeľ spoločnosti uviedol, že niektorí ľudia službu spochybnili a tvrdili, že ide len o marketingový nástroj, akt GreenWashing.

Ale tvárou v tvár pochybnostiam budú tiež pretrvávať, pretože zameranie na ochranu životného prostredia je globálnym sociálnym trendom. Nasledovať trend je efektívna cesta rozvoja podnikania.

A táto služba už získala pozitívnu spätnú väzbu od používateľov a iných spoločností.