Nemecká známa spoločnosť WOW pre dospelých hračiek sa spojí s LoveHoney

- 2021-08-13-

Podľa správy Grand View Research globálne tržby za erotické výrobky pre dospelých vzrástli v roku 2020 o 26% na 33,6 miliardy dolárov.

Podľa Wall Street obe spoločnosti dosiahli zámer spolupracovať 11. augusta po niekoľkých kolách rokovaní a oficiálne oznámenie by mohlo prísť už vo štvrtok.

Hodnota novej kombinovanej spoločnosti je približne 1,2 miliardy dolárov. V súčasnosti sa globálny dopyt po erotických výrobkoch pre dospelých stále zvyšuje.

WOW Tech Group (Nemecko) a Lovehoney (Spojené kráľovstvo) sú dve popredné európske spoločnosti zaoberajúce sa výrobkami pre dospelých, ktoré ponúkajú maloobchodným spotrebiteľom a spotrebiteľom sexuálne hračky, erotické prádlo a telové mazivá. Ich špičkové erotické značky Womanizer, Fifty Shades of Grey, Lovehoney a Arcwave majú značnú popularitu.

Spojením spoločností WOW Tech a Lovehoney vznikne nová spoločnosť s názvom Lovehoney Group, od ktorej sa očakáva, že tento rok vygeneruje príjmy viac ako 400 miliónov dolárov, čím sa stane jednou z najväčších spoločností v oblasti sexuálneho zdravia pre dospelých na svete.

Spojená spoločnosť, ktorej hodnota je viac ako 1,2 miliardy dolárov, verí, že erotický priemysel pre dospelých bude naďalej rásť a že aj keď ľudia po skončení ochorenia COVID-19 nebudú musieť dávať do karantény, stále to nebude mať vplyv na dopyt po erotické výrobky pre dospelých.

Kombinovaná spoločnosť bude agresívne vykonávať obchody v Severnej Amerike a Ázii a môže sa snažiť o ďalšie a väčšie akvizície.

Johannes Plettenberg, generálny riaditeľ skupiny Lovehoney Group, hovorí: „Produkty sexuálnej pohody si na dnešnom trhu získali hlavné postavenie, podporované liberalizáciou, prijatím sexuálneho povedomia a vplyvom populárnej kultúry.

Hovorí sa, že po fúzii bude pokračovať ako generálny riaditeľ novej spoločnosti.