Ako používať a udržiavať sexuálne vibrátory

- 2021-08-10-

Vibrátor (tiež nazývaný vibrácia) je v súčasnosti najprominentnejším výrobkom vo výrobkoch pre sexuálne hračky pre dospelých a je jednou z najobľúbenejších sexuálnych hračiek pre páry i jednotlivcov. Vibrátor navyše nie je jednorazovým výrobkom, je to dobrý pomocník do domácnosti, ktorý možno opakovane používať. Užívatelia ho však musia po každom použití dobre udržiavať, aby zaistili bezpečnosť a čistotu kvality vibrátora. Ako teda chrániť vibrátor po každom použití?


Dodržujte opatrenia týkajúce sa vibrátorov

1. Vibrátor je súkromnou a exkluzívnou položkou pre používateľov a nemal by byť zdieľaný s inými, aby sa zabránilo infekcii baktériami a choroboplodnými zárodkami.

2. Pred použitím vibrátora by mal zaistiť ich vlastnú hygienu a čistotu, nenechajte vibrátor zafarbený baktériami; tiež je nevyhnutné vyčistiť vibrátor pred súložou.

3. Nepoužívajte nadmerne, nadmerné používanie vibračnej stimulácie môže ľahko viesť k zníženiu citlivosti orgánov, takže po dlhom čase bude mať za následok obyčajný styk bez akejkoľvek stimulácie a potešenia.

4. Vibrátory je možné používať s kondómami, lubrikantmi rozpustnými vo vode, na uľahčenie stimulácie citlivých častí tela a genitálií. Nezabudnite však, že vibrátor nepoužívajte na stimuláciu rôznych orgánov.

5. Riadne vybraté z napájania alebo batérií po použití, obzvlášť suché batérie nemôžu byť vo vibrátore dlho, rozbije vibrátor, ak dôjde k vytečeniu batérie.

Po použití opatrenia na údržbu

1, Po použití vibrátora z dôvodu veľkého počtu sekrétov a zvyškov maziva, ak sa dlho nečistí, je ľahké množiť baktérie, takže po použití prosím pokračujte v čistení čo najskôr.

2, Pri čistení nenechajte spínač, napájací zdroj a ďalšie miesta navlhnúť, čistite ho rukami, nepoužívajte kefu ani kyslé čistiace prostriedky.

3, Vysušte ho bavlnenou utierkou alebo dobrou voľbou je aj kvalitná papierová utierka. nevystavujte ho slnku!

4, Nakoniec môžete na dezinfekciu použiť špeciálny čistiaci roztok alebo zriedený alkohol (75%) a pred zberom môžete tiež posypať práškom mastenca.

5, Po použití batériu vyberte, nenechávajte ju v sexuálnej hračke, inak môže dôjsť ku korózii batérie! Uchovávajte ju na chladnom mieste, aby bola v suchu.