Niektoré vysoko kvalitné a zábavné erotické obchody na celom svete

- 2021-08-06-

Pozrite sa, ako vyzerajú vysokokvalitné sexuálne obchody na celom svete?

1. M's Pop Life Sex Shop|Japan

Kľúčové slová: Celá budova ich plná
Adresa: 1-15-13 Soto-kanda, Čijoda-ku, budova Tokio Taihei-do Tokio B1-6F

Otváracia doba: 10:00 - 23:00Slávna „veža s pornografiou“ má na každom poschodí od prvého do siedmeho inú tému - JAV (japonské video pre dospelých), bábiky, kostýmy, spodná bielizeň, výrobky SM, vibrátory ..., ktoré sú vhodné takmer pre každé pohlavie a sexualita človeka kdekoľvek.

Prvý vstup je úplne ohromujúci zážitok. Obchod je oveľa preplnenejší, ako by sa dalo očakávať, pretože takmer každý centimeter obchodu je vybavený vibrátormi, bičmi a nafukovacími bábikami atď. Do uličiek sa zmestí iba jedna osoba. Aj keď si neprídete kupovať sexuálne hračky, odporučil by som navštíviť toto miesto a pozrieť sa na široký sortiment sexuálnych hračiek, je to ako v Disneylande.V šiestom a siedmom poschodí sú cosplay oblečenie a doplnky, kde si môžete kúpiť kostýmy námorníka, kostýmy diabla, kostýmy Sailor Moon a školské uniformy. Väčšina uniforiem je výlučne pre ženy, ale nájdu sa tu aj mužské cosplay výrobky.

2. Coco de Mer|UK

Kľúčové slová: luxusný zamat
Adresa: 23 Monmouth St, West End, Londýn WC2H 9DD Spojené kráľovstvo

Otváracia doba: 11:00 - 17:00Najviac očarujúce a najluxusnejšie erotické sexuálne centrum v Londýne pokračuje vo viktoriánskej ére extravagancie so striebrom, zlacením, kremeňom, zamatom a krištáľovými lustrami ..., ktoré sa používajú v ich sexuálnych hračkách.V duchu remeselnej práce veľmi leštia svoje drevené dilda, aby eliminovali akékoľvek možné zlomenie; namáčajú keramické zátky do teplej a studenej vody, aby otestovali ich stabilitu; a dokonca sa sklenené tyčinky fúkajú tradičnými technikami.

3. Condomerie| Holandsko

Kľúčové slovo: špecializovaný obchod s kondómami
Adresa: Warmoesstraat 141, 1012 JB Amsterdam, Holandsko
Otváracia doba: 11:00 - 18:00


Condomerie je prvý obchod s kondómami na svete, otvorený v roku 1987 s cieľom propagovať bezpečný sex. Nachádza sa v blízkosti amsterdamskej štvrte červených svetiel. Asi by ste nečakali, že bude jednou z najobľúbenejších atrakcií turistov.

Okenná vitrína zobrazuje najrozmanitejšie kondómy vo všetkých farbách a tvaroch. Je to pekný displej, zábavný a kreatívny. Všetko je zobrazené zvnútra aj zvonku. Nie je lepkavý a stojí za to ho vidieť.V obchode si môžete vybrať zo širokej škály príchutí: čokoláda, tuttifti, mango, jahodový muffin, vanilka, horká čokoláda, mandarínka a jablko, všetko len za 1 euro. K dispozícii je tiež mini bar s jednotkovou cenou 3,50 EUR s tromi fľašami vína (výlučne pre tých, ktorí majú radi prísady do vína **).

4. Atsuko Kudo Ltd|UK

Kľúčové slová: Prémiové latexové oblečenie
Adresa: 64 Holloway Rd, Hi ** ury East, Londýn N7 8JL Spojené kráľovstvo
Otváracia doba: 10:00 - 18:30


Atsuko Kudo viac ako obyčajný erotický predmet preniesol latexové oblečenie do oblasti módy, s ktorou sú spojené osobnosti ako Kate Moss, Brad Pitt a Kim Kardashian. ...... Lady Gaga sa tiež stretla s anglickou kráľovnou v desať metrov dlhých červených latexových šatách.


Latex je tesný a bezvzdušný, ale pretože tak dobre sedí, stále máte pri nosení pocit, že ste nahí. Niekto si myslí, že je to módne, čo predstavuje vzburu a úprimnosť. Iní to vnímajú ako rekvizitu, ktorá sa používa v SM a nezanecháva stopu, aj keď je uviazaná. Na rovnakom mieste pravdepodobne vznikol aj luxus a fetišizmus.

5. Inteligentný fetiš a fantasy - Holandsko

Kľúčové slová: BDSM a nožný ovládač
Adresa: Oudebrugsteeg 10, 1012 JP Amsterdam, Holandsko
Otváracia doba: 10:00 - 22:00


Tento obchod sa špecializuje na fetišské a masochistické pomôcky, ako sú roubíky, obojky, reťaze, opasky, biče, BDSM DVD a ďalšie. Foot fetishisti si tu môžu kúpiť aj pánsku spodnú bielizeň a vysoké podpätky. Quentin by toto miesto miloval.


Mnoho ľudí nechápe, prečo je pre nohy fetišistické. Podľa Puškina, veterána nadšenca pre nohy a básnika, „v tých mäsitých a kostnatých predmetoch musí byť niečo, po čom kráčame, lezieme, skáčeme a tancujeme.

Podľa Freuda „ženská noha, najmä v Číne, je často skrytá. Pohľadom na ženské chodidlá by tak muži mohli získať psychické potešenie z prieniku do tajomstiev ostatných.

Či už to bolo zo zvedavosti alebo z voyeurizmu, keďže fetiš existoval, stačilo to na zabezpečenie vážneho tovaru.

6. Iná príroda v Nemecku

Kľúčové slová: ženská orientácia
Adresa: Mehringdamm 79, 10965 Berlín, Nemecko
Otváracia doba: 12:00 - 18:00


Jedná sa o erotický obchod určený pre ženy, ktorý ponúka všetko, čo žena potrebuje. Prirodzené sexuálne hračky z brezového dreva, lubrikantov s príchuťou orieškového karamelu, kondómov na prsty, farebných špagátov a ženských menštruačných produktov, ako sú menštruačné kalíšky. Nájdete tu všetko, čo potrebujete.Slogan v obchode znie „Toto nie je váš priemerný obchod so sexom, vezmite si mamu!“ Napriek tomu, že prvý obchod so sexom v histórii založila Nemka Beate Uhse, pôvodne mal predávať iba antikoncepciu a „manželskú hygienu“. knihy. Ale keď sa otvorili sexuálne postoje, kategórii sexuálnych hračiek dlho dominovala mužská estetika. Vedúca obchodu s prírodnými produktmi bola šokovaná obrovskými falošnými zadkami a prsiami, keď prvýkrát vstúpila do sex shopu.Rozhodla sa preto otvoriť viac „feministický“ sex shop. Obchod je presvetlený kvetmi a pri vstupe ponúka zákazníkom šálku horúceho čaju. V tomto obchode sú sexuálnym predmetom tiež vrátené ich pôvodné vlastnosti ako predmety a sú jednoducho potichu vystavené.

7. Erotické múzeum - Erotické múzeum - Holandsko

Kľúčové slová: iba lístky a suveníry
Adresa: Oudezijds Achterburgwal 54, 1012 DP Amsterdam, Holandsko
Otváracia doba: 11:00 - 01:00


Múzeum je ukryté v starom sklade uprostred štvrte Amsterdamského červeného svetla. Na troch poschodiach zobrazuje širokú škálu erotických sexuálnych produktov, vrátane erotických skíc od Johna Lennona, sochárstva falusov z primitívnych afrických kmeňov a starovekých čínskych fliaš s tabakom s obrázkami erotiky.

K dispozícii sú miestnosti určené pre scény SM a sedem trpaslíkov, ktorí slintajú nad Snehulienkou. Cestou von si môžete kúpiť nejaký kondóm na pamiatku. Najlepšie je nevstupovať so zámerom vidieť erotickú výstavu, budete sklamaní, celé je to o sexuálnej kultúre a štvrti červených svetiel.S rastom cestovného ruchu sa amsterdamská štvrť červených svetiel používa ako krajina sexuálneho priemyslu. Turisti uprednostňujú bezplatné fotografovanie okien ako platenie za služby. Mobilné telefóny, ktorých sa držia v rukách, sa stávajú tým, čoho sa dievčatá z okna najviac obávajú, pretože mnohé z nich prichádzajú tajne podnikať bez rodiny. Možno potom bude v múzeu ďalšia nová galéria: prizerajúci sa zvedajúc mobilné telefóny sledujú, ako dievčatá z okna bijú ich rodiny.