Ako si vybrať dildo

- 2021-08-02-

Teraz je 2021 a nikto si stále nemyslí, že masturbácia je niečo, za čo by ste sa mali hanbiť, však? Sexuálna túžba, podobne ako chuť do jedla, je jedným z najprimitívnejších ľudských inštinktov. Ako sa blíži puberta, chlapci i dievčatá zažívajú postupný nárast hladín hormónov v ich telách a zvyšujú sa aj ich sexuálne potreby.


Už v roku 1972 Americká federálna lekárska asociácia oficiálne vyhlásila, že „masturbácia je normálne ľudské sexuálne správanie“.


Takže pre tých z vás, ktorí sú pripravení na masturbáciu alebo práve masturbujú, neváhajte vyskúšať niektoré sexuálne hračky, ako sú vibrátory, dildá, kegelové loptičky a AV prútiky ...


Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vybrať vhodné dildo.


Môže to byť dôležitá voľba, ktorá raz zmení kvalitu vášho života. Uistite sa, že si domáce úlohy robíte vedecky, dôsledne a starostlivo a nasledujúca príručka je pre každého, kto to so životom myslí vážne.


01 dildá


Dildá = falošné penisy. Dilda sa objavujú už dlho, v ranom neolite boli veľké kamenné penisy používané na falické uctievanie na rôznych miestach. Po modernej civilizácii sa objavili dildá podobnej alebo väčšej veľkosti ako skutočné mužské penisy, ktoré sa skutočne používali v sexuálnych alebo masturbačné úkony. Niektorí vedci dokonca veria, že obušok je v skutočnosti predĺžením dilda.


V Číne sú dildá dokumentované od 14. storočia a „rohatý muž“ opísaný v erotických románoch Ming a Qing je novodobou napodobeninou falusu a v tejto fáze existovala široká škála materiálov (drevo, nefrit, atď.).


V porovnaní s inými hračkami je realistické dildo psychologicky a fyziologicky holistické a zanechá vás v stave úplnej spokojnosti. Dildo, navrhnuté s odkazom na mužský penis, vám poskytne rovnaké príjemné a neopísateľné potešenie ako skutočné prenikanie počas používania. Niektoré z veľmi realistických dildov majú výraznú textúru, ktorá presne replikuje mužský penis, a hoci ide o dildo, pri vstupe a výstupe sa poškriabe proti pošve, čím je účinnejšia pri stimulácii bodu G a vedie k orgazmu. Neskôr Modernizované dildá obsahujú elektrické prevedenie, ktoré vytvára intenzívne potešenie z brnenia a urýchľuje proces dosiahnutia orgazmu.


02 Ako si mám vybrať?


„Veľkosť a rozmery


Každý mužský penis má inú veľkosť, tvar, hrúbku atď. A rôzni ľudia naň majú rôzne potreby. Preto sú na trhu rôzne veľkosti a tvary realisitc dilda. Tieto veľkosti však neprekračujú ideologickú definíciu dongu: hrubé a dlhé, tenké a krátke.


Priemerný priemer penisu čínskeho muža je 35 mm, priemerná dĺžka je 130 mm a hrúbka národného štandardného kondómu je 33 mm. pán Porphyry spojil tieto údaje a rozdelil realistické dildá do 4 veľkostí: malé (s priemerom <33 mm); stredný (priemer 33 mm-38 mm); veľký (priemer 38 mm-45 mm). Mimoriadne veľký (priemer> 45 mm) ...


Malá veľkosť je vhodná pre začiatočníkov alebo dievčatá bez sexuálnych skúseností (ak nemáte sexuálny život, pani Porphyryová vám odporučí vibrátor alebo dildo).


Stredná veľkosť je vhodná pre dievčatá s určitými skúsenosťami, alebo pre dievčatá, ktorým nie je veľkosťou špeciálne ľahostajné alebo ktoré si naozaj nevedia vybrať, stačí siahnuť po strednej veľkosti.


Veľká veľkosť je vhodná pre dievčatá po pôrode alebo pre sexuálne skúsených starších vodičov, ako aj pre tie, ktoré nie sú celkom spokojné s bežnou veľkosťou.


Môžete si tiež vybrať správnu veľkosť pre svoje rôzne potreby. Podľa vedeckých výskumov sa vagína môže zväčšovať so zvyšujúcou sa sexuálnou túžbou. Vaginálne steny sú ako skladaná sukňa a keď je vzbudená sexuálna túžba, tieto záhyby sa otvoria a pošva má priemer 4,5 cm alebo dokonca 6 cm, čo je dosť na to, aby ste sa vo vzrušení zmestili.


„Materiál a jemnosť


Pri sexuálnych hračkách, ktoré sa vkladajú do tela, je dôležité zamerať sa na materiál.


V súčasnosti sú hlavným materiálom dilda PVC, TPE, silikón a silikón tvrdený platinou.


Silikón tvrdený platinou odoláva extrémnym vysokým a nízkym teplotám, má dlhšiu životnosť a je čistý ako nový, je antibakteriálnejší a má relatívne vysoký bezpečnostný faktor.


Existujú špecifické dátové štandardy pre tvrdosť materiálu, napríklad tvrdosť je 30, 20, 10, 0 atď. Čím je číslo menšie, tým je mäkšie. Rozdiel medzi jemnosťou a tvrdosťou je ako odtieň farby, je to postupný proces zmeny.


Aj keď je surovina rovnaká mäkkosť, dizajn, textúra a výrobný proces môžu spôsobiť odchýlky v mäkkosti hotových dild. Mäkší dong je samozrejme ťažšie a nákladnejšie na výrobu a používanie je pohodlnejšie.


Na trhu sú niektoré lacnejšie dildá, aj keď vyzerajú dosť jemne, ale sú vyrobené s kýlom, ktorého kvalita nie je zaručená a sú náchylné na odpadnutie a deformáciu počas používania, pričom existuje riziko, že sa kedykoľvek zlomia.
Odporúčame realistické dilda vyrobené zo silikónu (surovina) tvrdeného platinou, pevne napusteného v jednom kuse (proces), aby mohol predstavovať maximálny stupeň húževnatosti, ako by dildo malo mať, s vynikajúcou elasticitou v každom uhle a dá sa ohýbať v vôľa, jednoduché vkladanie a hranie.


Na druhej strane mince niektorí ľudia veria, že elektrické dildá sú o niečo ťažšie ako ručné dildá kvôli vstavanému motoru, vibrátoru a vzperám, vďaka čomu sú celkovo o niečo tvrdšie, dokonca aj s mäkkou, k pokožke tvrdenou platinou silikónový kryt.


• Manual VS Electric


To závisí od vašich osobných preferencií.


Manuálne modely sú spravidla dildá, ktoré nemajú žiadne elektrické funkcie. Vnútri dilda nie sú žiadne elektronické súčiastky, žiadne nabíjanie, žiadne batérie ani žiadne iné elektrické zariadenia alebo elektrické funkcie. Na konci má obvykle prísavku, ktorá sa dá prilepiť na akýkoľvek hladký povrch a používať bez použitia rúk.


Elektrické modely, ktoré majú vo vnútri nainštalované motorové vibrátory, vzpery a ďalšie zariadenia. To umožňuje realistickým dildám, ktoré majú niektoré elektrické funkcie, ako sú vibrácie, ťahanie, otáčanie atď. Obvykle tieto dildo má rôzne režimy a frekvencie vibrácií (napríklad 10 vibračných režimov) a frekvencii vibrácií musíte porozumieť a prispôsobiť sa jej. pred použitím, aby ste z neho získali viac.