Tieto 3 faktory ovplyvňujú život sexuálnej bábiky

- 2021-07-31-

Dobre udržiavaná sexuálna bábika má väčšiu šancu vydržať dlhšie ako sexuálna bábika, ktorá bola ľubovoľne používaná a zničená.

Sexuálne bábiky majú pre niektorých ľudí veľký význam a v ich srdciach zaujímajú veľmi dôležité miesto. Takže skôr, ako budú mať sexuálnu bábiku, budú sa na ňu chrániť a budú sa na ňu spoliehať, túžia poznať dĺžku života tejto sexuálnej bábiky.

Predtým, ako o tom budeme diskutovať, je však potrebné vedieť, že rovnako ako všetko ostatné v našom živote, napríklad autá je potrebné udržiavať po určitom počte kilometrov a udržiavať ich častejšie, keď idú po zlej ceste. podmienky. Rovnako tak dobre udržiavaná sexuálna bábika má väčšiu šancu vydržať dlhšie ako náhodne používaná a vyhodená sexuálna bábika. Aj keď neexistuje spôsob, ako presne povedať, ako dlho bude sexuálna bábika trvať, existuje tiež veľa dôležitých faktorov. Nasledujú niektoré z hlavných faktorov.

Materiál

Toto je najdôležitejší faktor a čím kvalitnejší bude materiál na výrobu bábiky, tým lepšie odolá drsnému použitiu a ďalším mechanickým faktorom, ktoré môžu spôsobiť jeho rozpad. Vysokokvalitný TPE a silikón sú samozrejme veľmi drahé, najmä tie druhé.

Je to však normálny vzťah medzi kvalitou a cenou, a ak si chcete kúpiť sexuálnu bábiku, kúpa najlepšej kvality je múdra voľba smeru. Čím kvalitnejšia sexuálna bábika, tým dlhšie s vami bude.

Použite

Je zrejmé, že čím viac sa so svojou sexuálnou bábikou budete hrať, tým väčšiu oderu bude mať a tým kratšia bude aj jej životnosť. Avšak u sexuálnych bábik, ktoré sa používajú pravidelne, je možné účinok oderu zmierniť správnou starostlivosťou a údržbou, najmä pokiaľ ide o hydratáciu a čistenie.

Okrem toho je veľmi dôležité, aby sa s ním malo zaobchádzať šetrne; drsné zaobchádzanie môže mať za následok prehĺbenie, zlomenie alebo dokonca odštiepenie, to všetko určite zníži očakávanú životnosť sexuálnej bábiky. Čím hrubšie je ošetrenie, tým kratší je čas na jeho udržanie v dobrom stave.

Údržba

Údržba is very important for many reasons, especially when it comes to your health. On top of that, maintenance is one of the easiest ways to ensure that your sex doll lasts longer.

To zahŕňa pravidelné čistenie - najmä zložitejších častí, častú hydratáciu minerálnym olejom a používanie lubrikantov (na vodnej báze). Najdôležitejšie je vyhnúť sa škodlivým chemikáliám vrátane kyslých rozpúšťadiel, alkoholu, silikónového oleja atď.

Ďalším dôležitým aspektom je úložisko. Ideálnym prostredím je pamätať na to, aby ste sexuálnu bábiku uchovávali na chladnom a suchom mieste, na rovnom mieste alebo so súpravou na zavesenie bábiky; extrémne teploty a vlhkosť vzduchu sú veľkým faktorom skrátenia života sexuálnej bábiky.

Posledná vec, ktorú musíte spomenúť, je, že sa musíte uistiť, že váš produkt je zakúpený od dôveryhodného a pravidelného obchodníka.

Stručne povedané, pretože sexuálna bábika je produkt na dlhodobé používanie a dlhodobé investície, musíte si najskôr kúpiť kvalitnú sexuálnu bábiku. Sexuálna bábika, ktorá sa pri správnom používaní a údržbe nedá ľahko poškodiť, môže byť veľmi nápomocná. pri predlžovaní života.