Od „sexuálnej hanby“ po „platenie za sex“! Prečo sú sexuálne hračky stále obľúbenejšie?

- 2021-07-28-

S rýchlym rozvojom čínskej ekonomiky sa život ľudí zlepšil a začínajú sa zameriavať na zlepšovanie kvality života.
V dnešnej dobe ľudia čoraz viac dbajú na svoje osobné pocity a priemysel sexuálnych hračiek pre dospelých sa v sociálnej atmosfére „rozprávania o sexe“ vyvíja nenápadne a rýchlo.

Prečo sú erotické sexuálne hračky obľúbené?

Erotické sexuálne hračky, ktoré sa zvyčajne spoliehajú na fyzické efekty, majú dospelým pomôcť splniť potreby sexuálnych pomôcok s cieľom zlepšiť alebo zlepšiť účel sexuálnych zážitkov.

Pred stovkami alebo tisíckami rokov boli erotické výrobky skrytým tajomstvom ženy a teraz čínski muži okúsili aj sladkosť erotických výrobkov (sexuálne hračky) a postupne sa stali hlavným spotrebiteľom.

Analytici sa v „Správe o analýze prieskumu priemyslu Erotických výrobkov v Číne a spotrebiteľskom správaní v roku 2020“ domnievajú, že hlavným dôvodom nárastu rozvoja čínskeho priemyslu so sexuálnymi hračkami je otvorený koncept.

Podľa údajov 34,82% respondentov uviedlo, že chcú vyskúšať sexuálne hračky, 28,13% považuje sexuálne hračky za zábavné a 27,23% respondentov zastáva neutrálny postoj k sexuálnym hračkám, pričom menej ako 10% používateľov zastáva odmietavý postoj.

Aj keď vo všeobecnom prostredí nie je možné sexuálne hračky inzerovať a predávať ako bežné komodity, ale s verejným uznaním hodnoty sexuálnych hračiek sa stala obľúbenou komoditou, ktorú potrebujú rôzne vekové skupiny, mladí a stredného veku. skupiny sú hlavným spotrebiteľom.

Správne držanie tela pri používaní sexuálnych hračiek

V skutočnosti existuje skutočný názov pre sexuálne hračky: výrobky pre sexuálne zdravie. Potom, čo ľudia ochutnali rôzne podivné veci a reprodukčné časti bolesti, chcú profesionálne a bezpečné sexuálne hračky. Vzhľadom na nedostatok znalostí však bakteriálne infekcia a poškodenie genitálneho trenia sa stávajú dvoma najčastejšími problémami používania sexuálnych hračiek.

Z tohto dôvodu je tu pripomenutie 4 bodov.

1. čistota

Reprodukčné časti sú krehké a citlivé, po použití musia užívatelia sexuálne hračky vyčistiť a vydezinfikovať a potom, ako sú uložené na čistom a suchom mieste, neodporúča sa používať ich viac ako jednou osobou, aby sa zabránilo možnosti krížového kontaktu. infekcia.

2. Mazadlo používajte múdro

Ako staré výrobky v erotickom priemysle je to predpoklad používania rôznych sexuálnych hračiek. Dokáže ochrániť vaše telo a urobiť radosť zo života bezpečnejšou a šťastnejšou.

3. Prísne dodržiavajte pokyny

Existuje mnoho rôznych druhov sexuálnych hračiek s rôznym použitím. Predtým, ako dostanete novú hračku, prečítajte si pozorne pokyny, podrobne si prečítajte základnú a pokročilú metódu hry, aby ste pochopili túto hračku pre dospelých. Nikdy nehodnotte používanie sexuálnych hračiek podľa ich vzhľadu, pretože si to absolútne neviete predstaviť.

4. Nekupujte nekvalitné sexuálne pomôcky

Rovnako ako ostatné bežné výrobky, aj sexuálne hračky musia mať licenciu. A kvôli svojmu špeciálnemu použitiu majú sexuálne hračky vyššie bezpečnostné požiadavky, chvíľka nepozornosti pri výrobkoch nízkej kvality spôsobí smrteľnú ranu.

Nie je žiadna hanba používať sexuálne pomôcky

O erotických sexuálnych hračkách existuje veľká zvedavosť a veľa ľudí je natoľko odvážnych, že ich vyskúša, ale vždy sa nájdu ľudia, ktorí budú mať po potešení silný pocit hanby a viny. Niektorých ľudí tento koncept naučil. „sexuálnej hanby“ od detstva a sú ovplyvnené pohŕdavým prístupom ostatných, ktorí spomínajú sexuálne potreby, pretože veria, že potešenie zo seba je nemorálne.

Seba potešenie je však bežná vec, každý si môže vybrať spôsob, akým rád hladí vlastné telo sexuálnymi hračkami! Pokiaľ neubližujeme druhým, nikto nemôže poprieť naše práva na zábavu.