Kde sú všetky sexuálne hračky ukryté v dome? Údaje z prieskumov vám povedia odpoveď

- 2021-07-27-

„Kam schováš doma svoje sexuálne hračky?“ Francúzske médiá nedávno zverejnili výsledky tohto zaujímavého dotazníka ...

 

Nie je prekvapením, že nočný stolík bol voľbou číslo jedna pre intímne sexuálne hračky: 31% respondentov sa rozhodlo ponechať ich v „nočnom stolíku“, na ktorý je ľahký dosah, ale nie je ľahké ho nájsť.

 

25% opýtaných dáva prednosť tomu, aby si svoje sexuálne hračky zasunuli do skrine, pretože skrinkami, okrem seba, prechádza málokto.

 

6% opýtaných si dávalo svoje erotické hračky pre dospelých do kúpeľne (radi ich používa v sprche), 5% dáva svoje sexuálne hračky priamo pod vankúš a 4% dáva sexuálne hračky na poličku a blokuje ich knihy.

 

A ešte divokejšie je, že 1% ľudí náhodne hodí svoje sexuálne hračky na pohovku alebo dokonca do kuchyne.

 

Ďalšia zaujímavosť správy: 28% respondentov si nepamätá, kam uložili svoje sexuálne hračky? (nemôže to nájsť) Takže viac ako 1/4 týchto respondentov môže mať svoje sexuálne hračky vystavené svojim súrodencom, priateľom alebo dokonca rodičom a deťom.

 

A existujú údaje, ktoré ukazujú, že z dôvodu mestského zámku spôsobeného ochorením COVID 9 sú erotické sexuálne hračky stále viac akceptované a už nie sú považované za tabu ani hanebné. To bude mať pozitívny vplyv a zmenu v priemysle erotických hračiek pre dospelých.

 

* Tento užívateľský prieskum: realizovaný od 27. do 30. novembra 2020 prostredníctvom online dotazníka s veľkosťou vzorky 2012 používateľov, dospelých vo veku 18+ a žijúcich vo francúzskych mestách.