Predstavenie sexuálnej hračky pre páry-diaľkovo ovládateľný vibrátor

- 2021-07-24-

Čo je vibračná sexuálna hračka pre páry? Kto sú ľudia, pre ktorých je vhodný vibrátor na nosenie?

Vibrátor manželskej sexuálnej hračky možno použiť ako vzrušujúci doplnok do spálne. Ak hľadáte niečo úplne nové, chcete pomôcť svojmu partnerovi alebo potrebujete väčšiu plnosť po pôrode, tento inteligentný a inovatívny sex Hračka je navrhnutá špeciálne pre páry.

Zvonka vyzerá ako bodový vibrátor C a G. Spôsob, akým funguje, je pomerne jednoduchý. Jeden koniec je možné nosiť vnútorne a potom vonkajšia časť ľahne na podnebí, aby stimulovala. Môžete ho nosiť aj počas prieniku. Vnútorná časť sa tak pritlačí k bodu G a vonkajšia časť stimuluje klitoris. To znamená, že stimuláciu získavate prienikom aj zo sexuálnej hračky vibrátora v podstate v každom možnom uhle. Uhol hračky je nastaviteľný, takže sa ohýba tak, aby vyhovoval tvaru nositeľa. Navyše ho môžete ovládať diaľkovým ovládačom, takže vy alebo váš partner môžete upravovať nastavenia bez stlačenia tlačidiel nadol. Hranie si môžete nielen užiť, ale aj ovládať partner.

Tento vibračný vibrátor na diaľkové ovládanie má 10 vibračných režimov. Táto zakrivená sexuálna hračka, vybavená dvoma výkonnými motormi, má súčasne potešiť vás aj vášho partnera. Môže byť tiež použitý na samostatné hranie.
1. Stlačením tlačidla zapnite vibrátor a zasuňte malý koniec do tela
2. Položte veľkú hlavu na klitoris, zľahka stlačte diaľkový ovládač a začnite vibrovať
3. Stimulujte klitoris pohybom veľkého konca

Táto párová sexuálna hračka dosahuje vodotesnosť IPX5, čo to znamená? Znamená to, že sa môžete hrať pri sprchovaní, To tiež znamená, že sa dá opláchnuť priamo pod batériou. Hluk je menej ako 50 decibelov, čo je celkom tiché. Ultra pohodlný a mäkký ekologický silikón zaručuje jeho bezpečnosť a zdravie.