Ako vyčistiť súkromné ​​časti a sexuálne pomôcky pred a po sexe

- 2021-07-23-

Ako si vyčistiť súkromné ​​časti a sexuálne pomôcky pred a po sexe? Verím, že to znepokojuje mnoho ľudí, a preto vám to nižšie vysvetlíme.

 

Kedy je teda lepšie vyčistiť si súkromné ​​časti pred a po sexe? Kto je potrebnejší pre mužov a ženy? Muži aj ženy by mali udržiavať svoje reprodukčné orgány čisté, najmä pred a po sexe, umývanie sexuálnych hračiek pred a po použití je tiež veľmi dôležité. Venujte väčšiu pozornosť čisteniu súkromných častí, inak spôsobí zápal urogenitálneho systému, ako je uretritída, vaginitída, glansitída predkožky atď.

 

Penis je mužský reprodukčný orgán a predkožka a žaluď medzi nimi často skrývajú určité nečistoty, ktoré je potrebné pred pohlavným stykom umyť a predkožka by sa mala obrátiť hore, aby sa dôkladne umyla koronálna drážka a vnútorná koža. V opačnom prípade je ľahké priniesť do ženskej vagíny baktérie, ktoré spôsobujú gynekologické zápaly.

 

Dozvedeli sme sa, že ženská vulva má mnoho záhybov, potných žliaz, mazových žliaz a vaginálnych sekrétov a ženská vagína sa nachádza medzi močovou trubicou a konečníkom a vzdialenosť medzi oboma je veľmi blízka a veľmi náchylná na bakteriálnu infekciu. Preto si ženy musia pred sexuálnym stykom umyť aj súkromné ​​časti a sexuálne pomôcky (ako vibrátory, dildá, kegelové loptičky, prútiky atď.), V opačnom prípade sa tieto baktérie počas pohlavného styku dostanú do vagíny. To nielenže ľahko spôsobí gynekologický zápal, ale môže infikovať aj mužov, čo spôsobuje glansitídu mužskej predkožky a dokonca môže spôsobiť zápal močovej trubice.

 

Na umývanie súkromných častí a sexuálnych pomôcok (ako sú vibrátory, dildá, kegelové loptičky, prútiky atď.) Používajte vlažnú vodu a snažte sa vyhnúť používaniu studenej vody. Musíte mať špeciálny uterák. Pri umývaní spredu dozadu najskôr umyte vonkajšie genitálie, potom análnu oblasť, najlepšie podmienky opláchnite tryskou.

 

Muži aj ženy by si tiež mali po sexe včas umyť súkromné ​​časti, aby odstránili spermu a žľazové sekréty priliehajúce k vulve, aby udržali vonkajšie genitálie čisté a suché. Neumývajte, aby ste si umyli sexuálne hračky.

 

Ak však niektoré ženy nadmerne umývajú svoje súkromné ​​časti, môže to zničiť normálnu acidobázickú rovnováhu vo vagíne, čo ovplyvní vlastnú samočistiacu funkciu vagíny, ktorá je kontraproduktívna. Čistenie súkromných častí by preto malo prebiehať s mierou.