Recenzia na najpredávanejšiu sexuálnu hračku pre ženy Amazon-ružový sací vibrátor

- 2021-07-22-

Dnes by sme chceli predstaviť najobľúbenejšiu sexuálnu hračku pre ženy 2020, ružový vibrátor. Tento sací vibrátor v tvare ruže sa predal online viac ako 100 000 kusov mesačne, potom si dokážete predstaviť, ako je populárny. Vzhľad tejto sexuálnej hračky vibrátora z červených ruží je veľmi roztomilý a môže stimulovať tajnú záhradu (klitoris, prsia atď.), Aby si urobila radosť saním.

Z obalu je iba ruža a logo továrne, ktoré sú súkromné ​​a nedovolia vám ich spájať so sexuálnymi hračkami. Po otvorení škatule nájdete vibrátor na sanie ruží, nabíjačku, fusak a tašku. Materiál je potravinársky silikón, ktorý je mäkký a bezpečný. 100% vodeodolný a vonia takmer bez zápachu. Balený v darčekovom balení je ideálny ako darček.

Ovládanie sacieho vibrátora v tvare ružového kvetu je veľmi jednoduché. Je tu iba tlačidlo, podržaním a stlačením tlačidla na viac ako 2 sekundy sa zapína/vypína a každým stlačením záberu sa prepína vibračná frekvencia, je ich celkom 10. rôzne frekvencie lízania.

Metóda nabíjania tejto ružovej sexuálnej hračky pre ženy je magnetické nabíjanie. Nabíjací port s magnetickým odsávaním v spodnej časti tejto hračky pre dospelých absorbujte na nabíjacej základni s magnetickým odsávaním, pripojte nabíjací kábel USB k ľubovoľnému nabíjaciemu portu USB, tlačidlo bude modré. rozsvietiť a začať nabíjať, nabíjanie 2,5 hodiny je možné používať 1,5 hodiny.

Umývanie tejto sexuálnej hračky na vysávanie ruží je dosť jednoduché. Na čistenie potom použite teplú vodu s kúpacím mliekom alebo dezinfekčným prostriedkom na riad a potom ho osušte. Nezabudnite ho uložiť na chladné a suché miesto.