Predstavenie sacích vibrátorov Clitoral

- 2021-07-21-

Klitoris je dôležitou súčasťou sexuálneho vzrušenia žien. Má najväčší počet nervových zakončení ženského tela a môže to byť jediná cesta k orgazmu pre ženy. Klitorálny orgazmus je pre ženy najľahším typom orgazmu. Klitorisové sacie hračky môžete používať samy alebo počas partnerského hrania. .

Klitorisové stimulátory môžu spôsobiť, že klitoris sa stane extrémne citlivým. Pri dostatočne dlhej stimulácii môžu ženy zažiť orgazmus.

Klitorisálne sacie sexuálne hračky pomáhajú ľuďom prežiť tieto stimulačné zážitky. Vytvárajú prúdenie vzduchu a tlak okolo klitorisu, čo podporuje prietok krvi do oblasti. To spôsobuje zvýšenú citlivosť a môže viesť k orgazmu.

Clitorálne sacie vibrátory fungujú, pretože poskytujú to, čo mnoho ľudí cíti ako správne množstvo stimulácie, na správnom mieste. označuje to pocit podobný orálnemu sexu

Pretože sú navrhnuté tak, aby obklopovali klitoris, sexuálne hračky s odsávaním poskytujú iný pocit ako vibrátory. Clitorálne sacie vibrátory normálne stimulujú špičku klitorisu, ktorá je pre mnohé ženy najcitlivejšou časťou. Sexuálne hračky vibrátora sania klitorisu obklopujú klitoris a prinášajú menej ohromujúci zážitok.