Ako si vybrať ženské sexuálne hračky

- 2021-07-20-

Sexuálne hračky boli v posledných desaťročiach viac -menej tabu, ale dnes sú prijateľnejšie než kedykoľvek predtým. Okrem toho je po celom svete stále väčšia dostupnosť sexuálnych hračiek online a v miestnych obchodoch. Je stále obľúbenejšia u mužov, žien, párov, lesbičiek a homosexuálov.

Sexuálne hračky môžu zvýšiť potešenie a dokonale zosilniť predohru, ktorá je potrebná pre väčšinu žien, aby si užívali súlož. Väčšina žien potrebuje klitorálnu stimuláciu k orgazmu, najmä počas penetračného sexu.

Králičí vibrátor je pre ženu úžasný spôsob, ako dosiahnuť orgazmus. Poskytuje vonkajšiu stimuláciu klitorisu svojimi vnútornými vibráciami. Nie je to len pre sólo, ale je možné ho použiť aj s partnermi.
 
Bullet vibe je ideálnou voľbou ako prvý vibrátor. Je malý, diskrétny, tichý a lacný, ale skutočne výkonný. Primárne sa používa na stimuláciu klitorisu - rovnako ako všetky ostatné sexuálne hračky pre ženy - môže mať rôzne nastavenia rýchlosti a vzorov v závislosti od vibrátora, ktorý vyberiete. Vôľu s guľkou je možné počas pohlavného styku držať proti klitorisu kvôli ďalšej stimulácii. počas sexu sa dá ľahko umiestniť medzi dve telá.

Vibrátor s prútikom môže byť pre začiatočníkov v oblasti sexuálnych hračiek odstrašujúci, je zvyčajne oveľa väčší ako bežný vibrátor a guľková atmosféra. Ale ak ste pripravení na niečo väčšie a silnejšie, stojí za to vyskúšať jeho zväčšenú hlavu a dlhé telo.

Dildo je najobľúbenejšou sexuálnou hračkou pre Američanov. Podľa The Sex Toy Census 2017 od Lovehoney majú zákazníci v USA väčšiu pravdepodobnosť, že si kúpia realistické dildo ako spotrebitelia vo Veľkej Británii, Austrálii alebo Nemecku. V skutočnosti kupujúci sexuálne hračky z na celom svete sa stále nemôže nabažiť dilda. Ovláda sa ručne (rukou používateľa alebo partnera). Niektoré dildá sú hladké a majú tvar valca, zatiaľ čo iné sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako skutočný penis. A dnes majú dildá zvyčajne prísavku, ktorá podporuje používanie bez použitia rúk.