Rôzne typy sexuálnych hračiek pre ženy

- 2021-07-19-

Hračky pre dospelých na stimuláciu klitorisu: Sexuálne hračky na stimuláciu klitorisu môžu potešiť viac ako 8 000 nervových zakončení, ktoré sú pre ňu zodpovedné za najskúsenejší a najpravdivejší orgazmus. Technológie Sonic Wave, Air Pulse a Pleasure Air sa používajú striedavo. Vždy existuje klasický a diskrétny vysávač na klitoris, vibrátor pre králiky, vibrátor s guľkou a vreckový vibrátor, ktoré vám zaistia úplné potešenie.
Hračky pre dospelých so stimuláciou bodu G: Sexuálne hračky pre vibrátory v bode G sú navrhnuté pre známe miesto potešenia pre výbušný orgazmus. niektoré vibrátory majú rotačnú funkciu alebo funkciu ťahu. za normálnych okolností majú krivku na stimuláciu sladkého bodu.
Hračky pre dospelých so stimuláciou bodu A: Zameriavajú sa na novoobjavenú erotogénnu zónu pre tých, ktorí ju majú radi hlboko. Majú silu uvoľniť silný orgazmus a vyžadujú dlhší a zúžený hrot, aby to bolo správne.
Análne stimulačné hračky pre dospelých: Análne sexuálne hračky prinášajú jeden z najžiadanejších pocitov u mužov aj u žien. Je to veľmi uspokojujúce, pretože v tejto oblasti sa nachádza neskutočné množstvo nervových zakončení. Tieto najpríjemnejšie análne zátky pre začiatočníkov majú zvyčajne tvar slzy a sú ideálne na prvé potešenie a zahriatie tela. Na druhej strane, análne guľôčky vytvárajú lahodnú nepretržitú stimuláciu, pretože sú navrhnuté tak, aby sa pohybovali po sérii perličiek. Ak chcete zintenzívniť zážitok, pridajte vzrušujúce výhody vibrácií a vyberte si medzi týmito vibračnými análnymi kolíčkami a vibračnými análnymi perličkami.
Dildá: Dildá sú najobľúbenejšou sexuálnou hračkou pre mužov i ženy. existujú rôzne materiály dilda, ktoré prinášajú rôzne zážitky, sklo, kov, silikón, TPE, PVC atď. Niektoré dokonca majú funkciu ťahania alebo otáčania.