AKO JE REALISTICKÉ DILDO VYROBENÉ

- 2021-07-06-

V dnešnej dobe je najbežnejšou metódou realistickékej výroby dilda tvarovanie. Formovanie je možné bezpečne a efektívne použiť na výrobu dild nielen zo silikónu.


Továrenskí pracovníci používajú formu z nehrdzavejúcej ocele na výrobu „prototypu“ alebo „modelu“ každého realistickékého dilda, ktoré bude vyrobené. Dizajnéri trávia veľa času zvažovaním tvaru, veľkosti a estetiky dilda - každej žily, skrútenia hrebeňa alebo uzla. je pridaný starostlivo a zámerne, aby zvýšil maximálny príjemný zážitok z realistickékého dilda.


Hneď ako je forma vyrobená, nalejú sa do nej v tekutej forme výrobné materiály (silikón, pposledný, pena atď.). Ak má realistickéké dildo viacvrstvový dizajn - napríklad tvrdé jadro obklopené ľahšou, mäsitejšou pokožkou -, v tejto fáze môže byť použitých viac materiálov.

 

Vnútri formy realistickéké dildo stuhne do konečnej podoby. To, čo bolo pôvodne len nádržou bezvýraznej tekutiny, sa môže stať niečím novým a vzrušujúcim, pretože hlavy a gule, žily a hrebene a všetky ostatné prvky dizajnu sú vytvorené a zaistené na svojom mieste.

 

Akonáhle však každé realistickéké dildo vyjde z formy, proces nie je ani zďaleka dokončený. Pracovníci musia skontrolovať každé vyrobené realistickéké dildo, aby sa ubezpečili, že je v dostatočnej kvalite a nedošlo k jeho skrúteniu alebo deformácii vo forme. Závesné hrany sú starostlivo odrezané, aby dildo vyzeralo čo najbližšie k prototypu, pre ktorý bolo navrhnuté.

 

Pred arealistickékédildu je umožnené postupovať ďalej po montážnej linke, najmenšie praskliny a deformácie sa okamžite skontrolujú a opravia, pretože aj menšie problémy majú potenciál znížiť celistvosť dilda a spôsobiť, že bude mať oveľa kratšiu životnosť.

 

Dnes všetkyrealistickékédildá sa tiež kontrolujú, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú požadované normy ochrany zdravia a bezpečnosti a neobsahujú žiadne toxické materiály, ako sú ftaláty alebo iné chemikálie, ktoré by mohli predstavovať potenciálne riziko pre ľudské zdravie. Na zaistenie toho, aby každé dildo bolo použité typicky lekársky silikón vyrobené je bezpečné a šetrné - nehovoriac o jednoduchom použití a príjemnom na dotyk! - čo najbezpečnejšie a najjemnejšie, nehovoriac o jednoduchom použití a príjemnom na dotyk.

 

Nakoniec, posledný krokom je zabezpečiť realistické dildos in their packaging, usually made of pposlednýic, and box them up so they remain safe and secure as they travel across the country, or even the world, until they reach their "permanent home.