Kto vynašiel Sex Doll

- 2021-06-11-

V roku 1940 nemecká armáda dosiahla všade na bojiskách veľké víťazstvá a Francúzsko bolo prinútené vzdať sa. Keď však vo francúzskom Paríži vstúpilo veľké množstvo nemeckých vojsk do farebného sveta, boli dlho v depresii a začali hľadať kvety a požiadali Liu, aby sa ventilovali. Výsledkom bolo, že veľké množstvo nemeckých vojakov bolo infikovaných pohlavne prenosnými chorobami. Vidiac túto situáciu, nacistický šéf SS Himmler napísal Hitlerovi, že mu pripomína, že pretože Nemci mali príležitostný sex s francúzskymi ženami, čelia čoraz vážnejším fyzickým zdravotným problémom. Najväčšou hrozbou pre našu armádu sú prostitútky, ktoré sú široko rozšírené a ktoré prinášajú veľa pohlavných chorôb. Máme zodpovednosť zabrániť tomu, aby vojaci riskovali svoje zdravie, aby pokračovali týmto spôsobom.
V roku 1955 po skončení druhej svetovej vojny sa súčasne objavili dva typy nafukovacích bábik. Názov je „Lily Doll“. Mnoho členov rodiny nedovolí svojim deťom kúpiť si ho kvôli vystaveniu odevu. Americká spisovateľka Ariel Levy priamo označila túto „ľaliovú bábiku“ ako „sexuálna bábika„v knihe„ Ženské šovinistické prasa “. Neskôr, matke„ Barbie “, Američanka Ruth Handlerová zistila, že jej dcéra Barbara sa rada hrala s papierovými bábikami a uprednostňovala bábiky veľkosti dospelého, ale americký trh bol v tom čase láskavý detí Obrázok je veľmi podobný obrazu na obrazovke detskej hviezdy Shirley Temple. Ruth si uvedomila, že tento druh bábiky pre dospelých je v Spojených štátoch veľmi žiadaný. Neskôr, v roku 1956, keď Lu cestovala do Európy, to náhodou videla druhSex Dolla kúpil tri z nich.
Neskôr s pomocou inžiniera spojila Ruth vlastnosti týchto dvochSex Dollsspoločne, ktorá mala nielen vlastnosti dospelého človeka, ale nebola ani vystavená. Odvtedy sa sformovala úplne nová bábika. Potom Ruth pozvala módnu návrhárku, aby navrhla zodpovedajúce oblečenie pre bábiku, a dala jej meno „Barbie“ po svojej dcére. 9. marca 1959 bola na americkej medzinárodnej výstave v New Yorku odhalená hra „Barbie“, ktorá si získala pozornosť všetkých. Podľa návrhárov Barbie spočiatku nevedeli, že „Lily Doll“ je produkt pre dospelých, preto si kúpiliSex Dollpre výskum.