Multi Speed ​​Soft Jelly Vibrator

Multi Speed ​​Soft Jelly Vibrator

Prejdite sa na vlnách potešenia s týmto klasickým viacrýchlostným mäkkým želé dildom. Viacrýchlostný mäkký želé vibrátor sa vyznačuje elegantným dizajnom a tichým motorom, ktorý vám pomôže dosiahnuť erotickú extázu. Tenký a štíhly tvar, stredná veľkosť a jemné vibračné vzory z neho robia ideálny vibrátor pre všetky typy používateľov.

Detail produktu

Multi Speed ​​Soft Jelly Vibrator


Prejdite sa na vlnách potešenia s týmto klasickým viacrýchlostným mäkkým želé dildom. Má elegantný dizajn a tichý motor, ktorý vám pomôže dosiahnuť erotickú extázu. Tenký a štíhly tvar, stredná veľkosť a jemné vibračné vzory z neho robia ideálny vibrátor pre všetky typy používateľov.


Či už ste začiatočník alebo máte nejaké skúsenosti so sexuálnymi hračkami, toto viacrýchlostné mäkké želé dildo vám pomôže zažiť čisté potešenie. Vysoko neodolateľný vibrátor zaisťuje hodiny nepretržitej zábavy. Super mäkký dizajn pomáha ľahkému prieniku a pomocou viacrýchlostných vibrácií môžete stimulovať nepolapiteľný bod G. Transparentná rôsolovitá štruktúra s ľahko použiteľným viacrýchlostným otočným ovládaním na základni poskytuje hlboké vibrácie.

 

Je navrhnutý tak, aby vyzeral a cítil sa ako skutočne vzpriamený penis. Je vyrobený pomocou ABS bez obsahu ftalátov, ktoré pôsobí prirodzene na telo. Toto viacrýchlostné mäkké želé dildo je štíhle, ale dlho vibrujúce dildo s dĺžkou 18 cm. Viacrýchlostné vibračné schopnosti vibrácie vám umožnia experimentovať s rôznymi pocitmi a dosiahnuť vrchol v žiadnom okamihu. Vyznačuje sa kompaktným dizajnom, ktorý jemne masíruje a stimuluje bod G. Zapnutie vibrácií po penetrácii spôsobí silné vibrácie zamerané na bod G.Meno Produktu

Multi Speed ​​Soft Jelly Vibrator

Farba

Fialová, ružová, červená, modrá

Váha

105 g

Veľkosť

Dĺžka: 18cm, Priemer: 4cm

Typ

Vibrátor Dildos

Model

OMDDQ-26

Hlavný materiál

TPE + ABS

Funkcia

Viacrýchlostné vibrovanie
Hot Tags: Multi Speed ​​Soft Jelly Vibrator, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty