Multi Speed ​​Soft Jelly Dildo

Multi Speed ​​Soft Jelly Dildo

Chcete realistické stupňujúce sa vibrácie za skvelú cenu? Toto viacrýchlostné mäkké želé dildo by mohlo byť priamo vo vašej uličke. Má realistický hrot želé a žilnatý driek a rady hrebeňov blízko základne.

Detail produktu

Multi Speed ​​Soft Jelly Dildo


Chcete realistické stupňujúce sa vibrácie za skvelú cenu? Toto viacrýchlostné mäkké želé dildo by mohlo byť priamo vo vašej uličke. Má realistický hrot želé a žilkovaný hriadeľ a rady hrebeňov v blízkosti základne. Rýchlosť vibrácií je možné nastaviť pomerne ľahko. Stačí otočiť otočným regulátorom na základni a vychutnať si stupňujúce sa vibrácie od pokojných po intenzívne!

 

Tento vibrátor je určený pre začiatočníkov, ale má veľa čo ponúknuť aj skúsenejším používateľom, ponúka veľa peňazí za vaše peniaze!

 

Toto vodeodolné viacrýchlostné mäkké želé dildo má realistický tvar a cit - od zvlneného zvlneného hrotu po žilkovaný hriadeľ a pevný, ale pružný pocit. Nebudete mať problém uveriť tomu, že je to skutočné, keď nastavíte ľahký ovládač na základni na svoju obľúbenú úroveň a necháte sa vibráciami prudko vznášať! Vodeodolný a flexibilný dizajn vám umožní dostať sa do tých správnych pozícií, kdekoľvek chcete hrať. Táto atmosféra je ideálna na hranie sa na samote alebo nechajte partnera chytiť ciferník!

Vyžaduje 2 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)Meno Produktu

Viacrýchlostné mäkké želé dildo

Farba

Fialová, čierna, telová, ružová

Váha

290 g

Veľkosť

Dĺžka: 20cm, Priemer: 3,5cm

Typ

Vibrátor Dildos

Model

OMDDQ-19

Hlavný materiál

TPE + ABS

Funkcia

Viacrýchlostné vibrovanieHot Tags: Multi Speed ​​Soft Jelly Dildo, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty