Mužské pohlavie Doll

Mužské sexuálne bábiky a shemale sexuálne bábiky berú svet útokom. Spoločnosť Onemosecret spolupracuje s najlepšími výrobcami sexuálnych bábik v Číne, aby zákazníkom priniesla sexuálne bábiky zo skutočného života. Poskytujeme tiež službu OEM / ODM na prispôsobenie rôzneho štýlu sexuálnych bábik. Každá z častí hlavy, tváre, vlasov, fúzov, veľkostí tela, častí atď. Sú voliteľne prispôsobiteľné.

Poskytujeme tiež službu zasielania zásielok pre sexuálne bábiky. Každá zásielka bude mať po odoslaní sexuálnej bábiky sledovacie číslo a na urýchlenie prepravy a zaručenie bezpečného doručenia používame služby Fedex, UPS alebo DHL. Niektoré z mužských sexuálnych bábik majú skladom v našom sklade v USA a Európe a do 3-5 pracovných dní poštovné zdarma na pevninu USA alebo Európu.

Ponúkame jemné a očarujúce mužské sexuálne bábiky. Všetky sexuálne bábiky sú vyrobené z bezpečných TPE a silikónových materiálov a sú vybavené zliatinovými kostrami, ktoré ich robia pružnými a ľahkými. Sexuálne bábiky je celkom vhodné prispôsobiť, stačí, keď nám poskytnete obrázok a potom počkáte na svoje bábiky doma. O zvyšok sa postaráme za vás.
Ste firma, ktorá hľadá distribútorov Mužské pohlavie Doll? Alebo podnikáte v oblasti námornej dopravy, aby ste zarobili peniaze navyše? Každopádne ste na správnom mieste. Onemo Secret je slávny Mužské pohlavie Doll výrobca a dodávateľ. Poskytujeme tiež prispôsobené služby. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť správnu cenu. Chceme, aby spolupráca značkových spoločností OEM alebo ODM im poskytovala vysoko kvalitné výrobky. Vitajte v našej továrni na nákup a hromadnú objednávku Mužské pohlavie Doll. Vynikajúca kvalita a profesionálne služby nám priniesli široký trh doma i v zahraničí. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!