Dlhé štíhle hnedé dildo

Dlhé štíhle hnedé dildo

Pre tých, ktorí si myslia, že na veľkosti záleží, bude tento 30 cm 12-palcový realistický kohútik dildo, vďaka ktorému ľudia budú kričať od radosti. Long Slim Brown Dildo je mimoriadne flexibilné a má realistický dojem žaluďa pri masáži bodu G alebo prostaty. Má špičaté žily, realistické textúry a krásne vyrezávané guľôčky, ktoré sú ideálne na vaginálnu alebo análnu stimuláciu.

Detail produktu

Dlhé štíhle hnedé dildo


Pre tých, ktorí si myslia, že na veľkosti záleží, bude tento 30 cm 12-palcový realistický kohútik dildo, vďaka ktorému ľudia budú kričať od radosti. Je super flexibilný a má realistický žaluďový pocit pre masáž bodu G alebo masáž prostaty. Má špičaté žily, realistické textúry a krásne vyrezávané guľôčky, ktoré sú ideálne na vaginálnu alebo análnu stimuláciu.


Toto 12-palcové realistické dildo s kohútikom je vyrezávané do rovnakej veľkosti a dojmu ako skutočné. Neuveriteľné sanie poskytuje zábavu bez použitia rúk.


Meno Produktu

12 palcový realistický penis s vibrátorom

Farba

Čierna, hnedá, dužina

Váha

685 g

Veľkosť

Dĺžka: 30cm, Použiteľná dĺžka: 23cm, Priemer: 4,5cm

Typ

Realistické dildá

Model

OMDRQ-17

Hlavný materiál

PVCHot Tags: Dlhé štíhle hnedé dildo, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty