Živá bábika pre mužské pohlavie

Živá bábika pre mužské pohlavie

Hľadáte realistickú mužskú sexuálnu bábiku? Patríme k najlepším v rovnakej ponuke. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali u nás objednať realistické mužské sexuálne bábiky a stretnúť sa s potešením.

Detail produktu

Živá bábika pre mužské pohlavie


Mužské pohlavné bábiky sa v dnešnej dobe stávajú čoraz slávnejšími a trh ponúka množstvo odrôd.

 

Hľadáte realistickú mužskú sexuálnu bábiku? Patríme k najlepším v rovnakej ponuke. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali u nás objednať realistické mužské sexuálne bábiky a stretnúť sa s potešením. Prečo si ako žena objednáte túto živú mužskú sexuálnu bábiku, ktorá vám uľahčí prax a stretne sa, keď dôjde na sexuálnu túžbu. Môže vám tiež pomôcť zvýšiť vašu sexuálnu túžbu a stimuláciu. Žiadne nebezpečenstvo STD alebo tehotenstva.

 

Existujú dôvody, prečo musí každá z tých žien dúfať, že si zaobstará skutočné bábiky mužského pohlavia. Realistické bábiky mužského pohlavia sú vyrobené v podstate tak, aby ste pri nich cítili skutočnú radosť z milostného styku. Ak doma cítite stratu svojej drahej alebo manžela, nedávajte svojim želaniam šancu zabiť sa. Vďaka širokej škále realistických mužských sexuálnych bábik sa budete cítiť, akoby bol váš komplic pred vami dokonalý, pretože tieto bábiky majú praktické otvory na penis, ústa a ústa zamerané na zadok. Aby následne sexuálna bábika ocenila pohlavný styk so skutočne vyzerajúcim komplicom, nikdy nemôže dopadnúť zle.

 

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili mohutné proporcie tejto bábiky Živá bábika pre mužské pohlavie.

 

Meno Produktu

Živá bábika pre mužské pohlavie

Výška

180 cm (vrátane hlavy)

Váha

52kg

poprsia

86cm

Dick

18cm

Pás

73cm

Boky

102cm

Šírka ramien

42cm

Dĺžka ruky

69cm

Dĺžka nôh

92cm

Stehenný kruh

52cm

Teľací cirkus

32cm

Ruky

18cm

Dĺžka chodidiel

22cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Živá bábika mužského pohlavia, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty