Veľké dildo s prísavkou

Veľké dildo s prísavkou

Toto veľké dildo s prísavkou s množstvom živých detailov a pevnou a zároveň plyšovou textúrou ponúka klasický tvar a zvládnuteľný štýl pre sólové aj spoločné hry.

Detail produktu

Veľké dildo s prísavkou


This Veľké dildo s prísavkou featuring tons of lifelike detail and a firm-yet-plush texture, It offers its classic shape and manageable styling to solo and shared playtime endeavors.


Softly tapered at a sexily swollen tip, the Veľké dildo s prísavkou chosen openings right from the start, priming sweet spots for the pleasures of a dramatically thick shaft to come. At the base, a pair of squeezable balls act as a safe, worry-free barrier against too-deep penetration- needless to say, this Veľké dildo s prísavkou is a perfect choice for sex toy.


Konštrukcia z PVC, ktorá je bezpečná pre telo a neobsahuje ftaláty, vyžaduje z hľadiska údržby veľmi málo. Pred a po použití jednoducho dobre vydrhnite teplou mydlovou vodou alebo dobrým čistiacim prostriedkom na hračky. Kompatibilné s lubrikantmi na báze vody a silikónu.


Meno Produktu

Veľké dildo s prísavkou

Farba

Čierna, hnedá, dužina

Váha

900 g

Veľkosť

Dĺžka: 30cm, Použiteľná dĺžka: 25cm, Priemer: 5,5cm

Typ

Realistické dildá

Model

OMDRQ-9

Hlavný materiál

PVC


Hot Tags: Veľké dildo s prísavkou, preprava Drop, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty