Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela

Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela

Výrobky na cvičenie s váhami Kegel sú ideálne na precvičenie pošvovej svaloviny panvovým dnom. Cvičebné zariadenie na kontrolu močového mechúra rieši úniky močového mechúra pri kašľaní alebo kýchaní. Systém Kegel Weight Exercises Balls pomáha pripraviť sa na tehotenstvo alebo zotavenie z pôrodu, napraviť prolaps a problémy s intimitou.

Detail produktu

Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela


Výrobky na cvičenie s váhami Kegel sú ideálne na precvičenie pošvovej svaloviny panvovým dnom. Cvičebné zariadenie na kontrolu močového mechúra rieši úniky močového mechúra pri kašľaní alebo kýchaní. Systém Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela pomáha pripraviť sa na tehotenstvo alebo zotavenie z pôrodu, napraviť prolaps a problémy s intimitou.


Naše silikónové lopty na cvičenie Kegel pre ženy sú ľahko použiteľné a ovládateľné. Jednoducho cvičte s kegelovými loptičkami pre ženy, ktoré sa sťahujú a potešia 15 minút denne, a potom pocítite rozdiel už za pár týždňov.


Gule na cvičenie Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela sú lopty ergonomického tvaru vyrobené z mäkkého a hodvábneho lekárskeho silikónu. Gule Ben wa pre Kegelove cviky sú 100% vodotesné, hypoalergénne, hygienické a neobsahujú latex, BPA, ftaláty ani dioxíny.


Má 3 rôzne váhy pódia, ktoré ponúkajú viac možností pre začiatočníkov až po pokročilých úrovní a sú zabalené v krásnej krabici, ktorá je ideálna na darček a pohodlie pri skladovaní.


Starajte sa o naše svaly panvového dna. Posilnenie týchto svalov pomôže:

- rýchle zotavenie tela ženy po pôrode;

- zníženie rizika prolapsu panvových orgánov;

- pomoc s prolapsom maternice;

- prevencia prehýbania pošvových stien;

- úľava pri močovej inkontinencii ľubovoľného stupňa;

- korekcia sexuálnej dysfunkcie.


Meno Produktu

Gule na cvičenie s hmotnosťou Kegela

Hlavný materiál

Silikón

Závažia

30 g, 44 g, 57 g


Hot Tags: Kegel loptičky na cvičenie s váhou, preprava kvapiek, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továrne, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty