Japonská skutočná bábika

Japonská skutočná bábika

Ako profesionálnu výrobu by sme vám chceli poskytnúť japonskú skutočnú bábiku. A ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Ľudia milujú exotiku. Na rôznych vlastnostiach a tradíciách je niečo tak fascinujúce, čo nie je naše. Pokiaľ ide o sexuálne bábiky v nadživotnej veľkosti, platí to obzvlášť dobre.

Detail produktu

Japonská skutočná bábika


PREČO SÚ OBLÍBENÉ Japonské sexuálne bábiky?

Ľudia milujú exotiku. Na rôznych vlastnostiach a tradíciách je niečo tak fascinujúce, čo nie je naše. Pokiaľ ide o sexuálne bábiky v nadživotnej veľkosti, platí to obzvlášť dobre.

 

Väčšina ľudí, ktorí si kupujú sexuálne bábiky, hľadajú niečo, čo by doma nemohli dostať. A jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to urobiť, je nájsť bábiku, ktorá splní ich exotické túžby.

 

Ázijské sexuálne bábiky sú tu, ako viete, už dávno. Mnoho spotrebiteľov sa ale často hanbí, keď žiada o informácie o sexuálnych bábikách. Ako keby sexuálne bábiky boli tabuizovanou témou, niečo zlé alebo nezákonné. Faktom však je, že sexuálne bábiky v modernej spoločnosti sú v dnešnej dobe trendy a ešte viac objímané.

 

Najmä teraz, keď spoločnosti vyrábajúce sexuálne bábiky vyrábajú super realistické bábiky. V budúcnosti sa dočkáme životných sexuálnych bábik s umelou inteligenciou. Sľubujú, že im dajú skôr ľudský pocit. Virtuálna realita a technológia umožnia milostným bábikám ako ľudia myslieť a konať.

 

Prezrite si medzinárodné správy alebo Google týkajúce sa tejto témy. Existujú články o tom, ako muži rozvíjajú jedinečné vzťahy s realistickými sexuálnymi bábikami. Realita je taká, že sexuálne bábiky môžu slobodným mužom alebo ženám a dokonca aj párom priniesť veľa výhod. Muži a ženy si kupujú sexuálne bábiky na fotografovanie, dekoráciu alebo na modelovanie. Ale tiež používajú sexuálne bábiky ako spôsob experimentovania s fantáziami bez toho, aby zranili svoju polovičku. A videli sme páry, ktoré používali realistické silikónové sexuálne bábiky alebo TPE sexuálne bábiky na okorenenie svojich manželstiev.

 

Let us introduce you to the powerful proportions ofthis Japonská skutočná bábika.

 

Meno Produktu

Japonská skutočná bábika

Výška

158 cm (vrátane hlavy)

Váha

34kg

poprsia

85cm

Underbust

67cm

Pás

53cm

Boky

82cm

Šírka ramien

37cm

Dĺžka ruky

58cm

Dĺžka nôh

75cm

Stehenný kruh

43cm

Teľací cirkus

27cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


VLASTNOSTI:

Vyrobené z TPE materiálu s kovovým skeletom a pohyblivými kĺbmi

Hypoalergénny materiál

Prispôsobiteľné

Japonský rys, štíhle a tvarované telo

Atraktívne jemné prsia, tenký pás a elastický zadok

 


Hot Tags: Japonská skutočná bábika, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty