Instagram Model Sex Doll

Instagram Model Sex Doll

Nasleduje úvod do modelovej sexuálnej bábiky instagramu, dúfam, že vám pomôžem lepšie pochopiť modelovú sexuálnu bábiku instagramu. Vitajte nových aj starých zákazníkov, aby s nami naďalej spolupracovali na vytváraní lepšej spoločnej budúcnosti!

Detail produktu

Instagram Model Sex Doll


Dnes sú sexuálne bábiky veľmi realistické. Výrobcovia stále hľadajú spôsoby, ako vylepšiť technológiu pokožky. Môžu postupne vyradiť z používania silikón a TPE. V budúcnosti môžu byť vyvinuté patentované syntetické materiály, ktoré sú identické s ľudskou pokožkou. Nový materiál umožní, aby boli senzory lepšie integrované a vhodné na líčenie tváre. Vylepší sa tiež vnútorná kostra tela sexuálnej bábiky, telo bude pružnejšie, dokáže zaujať veľa póz a dosiahnuť realistickú spätnú väzbu sily pri pohlavnom styku. Po zlepšení fyzickej flexibility sexuálnej bábiky sa výrazne zlepšia skúsenosti mužov so sexom.

 

Skupina milovníkov sexuálnych bábik sa potichu rozširuje. Niektorým sa páči štýl Lolita, štýl anime a roztomilý štýl. . . Veríme, že v priebehu nasledujúcich dvoch rokov ich začneme sledovať ako sa postupne stanú mainstreamovými v celých Spojených štátoch. Boli všeobecne vítané v Japonsku a Číne a majú široké nasledovanie v Európe.

 

Dovoľte nám predstaviť vám silné proporcie tejto Instagram Model Sex Doll.


Meno Produktu

Instagram Model Sex Doll

Výška

168 cm (vrátane hlavy)

Váha

39 kg

poprsia

93cm

Underbust

71cm

Pás

56cm

Boky

89cm

Šírka ramien

36cm

Dĺžka ruky

63cm

Dĺžka nôh

88cm

Stehenný kruh

45cm

Teľací cirkus

30cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Instagram Model Sex Doll, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty