Obrovské prsia Sex Doll

Obrovské prsia Sex Doll

Aká veľká je dosť veľká, keď hovoríme o obrovských sexuálnych bábikách? Bez ohľadu na vašu motiváciu k nákupu sexuálnej bábiky môžeme všetci súhlasiť s tým, že tieto potešujúce bábiky sú ukážkovým príkladom revolúcie, ktorá vám zmení život.

Detail produktu

Obrovské prsia Sex Doll


Aká veľká je dosť veľká, keď hovoríme o sexuálnych bábikách? Bez ohľadu na vašu motiváciu k nákupu sexuálnej bábiky môžeme všetci súhlasiť s tým, že tieto potešujúce bábiky sú ukážkovým príkladom revolúcie, ktorá vám zmení život. Či už chcete celoživotného partnera alebo milenku, s ktorou vyskúšate všetky svoje utajené fantázie, pre každého je tu niečo. Dizajnéri dodržiavajú vysoké štandardy kvality a vedú každodenné inovácie, ktoré sa snažia uspokojiť vaše najdivokejšie sexuálne potreby.

 

A aj keď máme každý v živote rôzne záľuby a potreby, nič nebije realistickú Obrovskú panenku BoobBig Butt Sex! Tieto úžasné drahokamy sú vymodelované tak, aby pripomínali lákavé telá vašich obľúbených hviezd, a vďaka vylepšeniam funkcií sú pružné a pohyblivé. Dizajnéri používajú prvotriedne materiály ako lekársky silikón a TPE, ktoré vyzerajú a pôsobia ako skutočné veci. A s extra dotykom na prsia a stehná, sexuálne bábiky napodobňujú prirodzené pohyby tela počas sexu, čo robí tento zážitok ešte realistickejším a vzrušujúcim.

 

Let us introduce you to the powerful proportions ofthis Obrovské prsia Sex Doll.Her sexy long legs make it impossible for a man to look away. She wears a pair of black high heels under her long legs. She can serve men with her breasts. Her breasts and buttocks are plump and soft, which always arouses men’s sexual desire. Young and mature lifelike sex dolls, no matter what clothes they wear, they all show charming temperament. Her big breasts are difficult to hide, and her red lips are slightly open, waiting for her master.

 

Meno Produktu

Obrovské prsia Sex Doll

Výška

170 cm (vrátane hlavy)

Váha

46kg

poprsia

108cm

Underbust

68cm

Pás

58cm

Boky

94cm

Šírka ramien

36cm

Dĺžka ruky

65cm

Dĺžka nôh

84cm

Stehenný kruh

49cm

Teľací cirkus

31cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Obrovské prsia, sexuálne bábiky, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty