Vagínové činky veľkej váhy

Vagínové činky veľkej váhy

Ako profesionálnu výrobu by sme vám chceli poskytnúť ťažké činky s vaginálnymi činkami. A ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie.

Detail produktu

Vagínové činky veľkej váhy


Bacteria-free, comfortable and waterproof design. The Vagínové činky veľkej váhy are 100% waterproof, soft and smooth surface. No openings to trap dirt or bacteria. Easy to insert and optimal muscle contraction.With its soft pull rope,it is quite easy to place and pull out the sphere.


Vstavané oceľové guľôčky, ktoré v guľke dopadajú tam a späť, môžu automaticky stimulovať kontrakciu svalov.


ODPORÚČAME LEKÁRA

Designed for women with Vagínové činky veľkej váhy. Medical advice kegel exercise for women's pelvic floor health and enhances the pleasure of living. Kegel balls exercise is between 15 - 30 minutes a day and 30 days a phase.


Metódy vedeckého vzdelávania

Tento tréningový systém Kegel sa dodáva v 2 rôznych hmotnostiach loptičiek. Stačí začať s ľahkými až ťažkými loptičkami, nechať panvové svaly zvyknúť si na intenzitu tréningu a potom prejsť na ďalší, toto je najefektívnejšia metóda.


POSILNITE PELVIKOVÝ SVAL

Cviky na cvičenie Kegel sú prírodnou liečebnou terapiou. Predchádzajte prolapsu alebo zotaveniu z pôrodu, liečte problémy s inkontinenciou, pripravte sa na tehotenstvo, urýchlite zotavenie po narodení a obnovte napätie a kontrolu močového mechúra. Vhodný pre začiatočníčky aj pokročilé ženy.


Hot Tags: Ťažké váhy s činkami, preprava zásielok, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty