Fitness Model Sex Doll

Fitness Model Sex Doll

Sexuálny svet je oveľa šťastnejší. Odkedy sa na trhu objavili veľkoobchodné sexuálne bábiky, sexuálne bábiky priniesli viac zábavy. Keď sa pozrieme späť na tempo rozvoja priemyslu a počet míľnikov, ktoré boli dokončené, je treba povedať, že sa nachádzame v období, keď je technológia výroby sexuálnych bábik najlepšia a produkty pre sexuálne bábiky najrealistickejšie. Vitajte u nás v zakúpení fitness modelu pre sexuálne bábiky.

Detail produktu

Fitness Model Sex Doll


Sexuálny svet je oveľa šťastnejší. Odkedy sa na trhu objavili veľkoobchodné sexuálne bábiky, sexuálne bábiky priniesli viac zábavy. Keď sa pozrieme späť na tempo rozvoja priemyslu a počet míľnikov, ktoré boli dokončené, je treba povedať, že sa nachádzame v období, keď je technológia výroby sexuálnych bábik najlepšia a produkty pre sexuálne bábiky najrealistickejšie.


Aké realistické je to? No, predstavte si, že sa pozeráte na sexuálnu bábiku, myslíte si, že vidíte skutočnú osobu. To je realita dnešných sexuálnych bábik. Tento druh živého produktu môže vzbudiť túžbu zákazníkov nakupovať a nemôžu si pomôcť, len aby ich tento krásny anjel okamžite sprevádzal, utešoval a povzbudzoval a vnášal do ich životov motiváciu. Má však zmysel hľadať určité pokyny, ktoré vám pomôžu nájsť najrealistickejšiu sexuálnu bábiku na trhu.

 

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili silné proporcie tejto fitness modelu Sex Doll. Má pšeničnú pokožku a bacuľaté telo. Je taká príťažlivá. Jej hrudník je veľký a okrúhly a táto sexi bohyňa má pár očarujúcich očí, jej oči vás zaujmú.Meno Produktu

Fitness Model Sex Doll

Výška

170 cm (vrátane hlavy)

Váha

47kg

poprsia

105cm

Underbust

60cm

Pás

57cm

Boky

95cm

Šírka ramien

36cm

Dĺžka ruky

59cm

Dĺžka nôh

89cm

Stehenný kruh

53cm

Teľací cirkus

31cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE
Hot Tags: Fitness Model Sex Doll, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty