Fatty Patty Sex Doll

Fatty Patty Sex Doll

Ako profesionálna výroba mastných patty sexuálnych bábik si môžete byť istí, že si kúpite mastné patty sexuálne bábiky z našej továrne a ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Sexuálne bábiky boli najdlhšie v popredí v obmedzovanie osamelosti medzi slobodnými ľuďmi. Bábiky tiež pomáhali pri navodení korenia a vzrušenia pre páry.

Detail produktu

Fatty Patty Sex Doll


Sexuálne bábiky boli najdlhšie v popredí pri znižovaní osamelosti medzi slobodnými ľuďmi. Bábiky tiež pomáhali pri navodení korenia a vzrušenia pre páry. Avšak s epidémiou koronavírusov je pravdepodobné, že väčšina ľudí je uväznená v situácii osamelosti a najhoršej depresie. To isté sa stalo v Číne od začiatku pandémie.

 

Či už je váš sexuálny partner uviaznutý v inej krajine alebo štáte, sexuálna bábika je najlepšou voľbou. Sexuálne bábiky sú super realistické. Na rozdiel od dávnych čias, keď sa nadšenci sexuálnych bábik museli vyrovnávať s nafukovacími napodobeninami, si dnes môžeme vychutnať, čo je najväčším sexuálnym vynálezom človeka. Bábiky sú navrhnuté tak, aby sa sex cítil rovnako ako s ľudským partnerom, ak nie lepšie. Užite si maznanie so zvieravými prsiami a zadkom, keď už ste na tom.

 

Sexuálne bábiky vám umožnia prežiť vaše fantázie. S realistickou sexuálnou bábikou môžete pohodlne prežiť svoje sexuálne fantázie. Najmä teraz, keď sme v karanténe, aký lepší spôsob, ako zažiť to najlepšie. V skutočnosti to väčšina ľudí považuje za najlepší čas na precvičovanie pozícií, ktoré využijete u svojho partnera, keď ich stretnete. Páry môžu tiež hrať hry a hrať úlohy bez toho, aby to poškodilo niekoho pocity.

 

Dovoľte nám predstaviť vám silné proporcie tejto bábiky Fatty Patty Sex Doll.


Meno Produktu

Fatty Patty Sex Doll

Výška

161 cm (vrátane hlavy)

Váha

48kg

poprsia

93cm

Underbust

68cm

Pás

79cm

Boky

102cm

Šírka ramien

36cm

Dĺžka ruky

61cm

Dĺžka nôh

79cm

Stehenný kruh

55cm

Teľací cirkus

37cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Fatty Patty Sex Doll, Drop Shipping, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továrne, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty