Elektrický bezdrôtový ručný masážny prútik

Elektrický bezdrôtový ručný masážny prútik

Tento elektrický bezdrôtový ručný masér s prútikom je najnovšou verziou 2021, ktorá má ružový módny vzhľad a je obľúbená pre mladé dámy. Flexibilná hlavica môže byť vhodná na stimuláciu pŕs, klitorisu aj análu.

Detail produktu

Elektrický bezdrôtový ručný masážny prútik


This Elektrický bezdrôtový ručný masážny prútik is the latest 2021 version which has pink,fashion appearance,it is popular to the young ladies.The flexible head can be suit for both breast,clitoris and anal stimulation.


PERSONALIZOVANÝ MASÁŽNY NÁSTROJ

This Elektrický bezdrôtový ručný masážny prútik can help relax your muscles and will also contribute to full-body relaxation and mitigation of stress and anxiety. This is your most reliable family massage tool.


PRENOSNÉ AKUMULÁTOROVÉ A USB NABÍJATEĽNÉ

Zbavte sa drôtu, malého a ľahkého, ľahko prenosného, ​​a to všetko robí elektrický bezdrôtový ručný masér s prútikom pohodlnejším pre použitie, keď nie ste doma. Súčasťou je USB nabíjací kábel. Viac ako 2,5 hodiny používania na jedno nabitie! Jednoducho nabite a užite si veľa hodín používania, nech ste kdekoľvek.


100% BEZPEČNÝ SILIKÓN A 100% VODEODOLNÝ

100% vysoko kvalitný silikónový hodvábne hladký silikónový kryt jemne kĺže po pokožke, aby ste boli uvoľnení a pohodlní, rovnako ako vodotesný, čo vám umožní použitie v sprche. Elektrický bezdrôtový ručný masér s prútikom sa tiež ľahko čistí, je šetrný k pokožke a bezpečný na použitie na všetkých častiach tela.


10 RÝCHLOSTÍ, ALE TICHÉ

Relaxujte s mimoriadne tichým elektrickým akumulátorovým ručným masážnym prístrojom, ktorý má vibračné režimy 10 rýchlostí. Či už chcete relaxačnú masáž alebo masáž hlbokých tkanív, elektrický masér vám umožní kedykoľvek si vychutnať ultra hlbokú relaxáciu.


SUPER FLEXIBILNÁ MASÁŽNA HLAVA

Ohýbateľný krk pre flexibilnú masáž podľa potreby; Tento elektrický bezdrôtový ručný masér s prútikom umožňuje použitie na celom tele a oživenie svalového napätia od boľavého krku, ramien, chrbta, nôh až po chodidlá.


Hot Tags: Elektrický bezdrôtový ručný masér s prútikom, preprava Drop, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty