Zakrivené vibračné dildo

Zakrivené vibračné dildo

Pre vzrušujúce pocity sa rozhodnite pre naše zakrivené vibračné dildo. Je navrhnutý z rôsolovitého materiálu a má realistický hrot a na spodnej strane hrebene zaisťuje ďalšiu stimuláciu. Vďaka vodeodolnému dizajnu jednoducho otočte základňu, aby sa vibrácie zvýšili. Na hriadeľ naneste veľké množstvo lubrikantu na báze vody, aby ste zvýšili svoje potešenie.

Detail produktu

Zakrivené vibračné dildo


Opt for our Zakrivené vibračné dildo for arousing sensations. Designed with a jelly-like material, it has a realistic tip and ridges down the shaft for extra stimulation. Featuring a waterproof design, simply twist the base to turn the vibrations up. Apply a generous amount of water-based lubricant to the shaft to enhance your pleasure.


• Realistický tip a vyvýšeniny.

• Želé podobný materiál.

• Ľahko použiteľná otočná základňa pre ovládanie.


Pre optimálny výkon odporúčame pri prvom použití hračky nové batérie. Nemiešajte rôzne typy batérií ani nemiešajte nové a použité batérie, pretože by to mohlo ovplyvniť výkonnosť vášho produktu. Ak používate nabíjateľné batérie, pred použitím sa ubezpečte, že sú úplne nabité. Nabíjateľné batérie môžu obmedziť výstupný výkon produktu a zhoršiť celkový výkon.


Meno Produktu

Zakrivené vibračné dildo

Farba

Telo, fialová, ružová, čierna, modrá

Váha

173 g

Veľkosť

Dĺžka: 19cm, Priemer: 4,3cm

Typ

VibrátorDildá

Model

OMDDQ-02

Hlavný materiál

TPE + ABS

Funkcia

Viacrýchlostné vibrovanie


Hot Tags: Zakrivené vibračné dildo, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty