Clitoral G-spot Stimulation Rose Vibrator

Clitoral G-spot Stimulation Rose Vibrator

Užite si stimuláciu klitorisu? Milujete orálny sex? Chcete si kúpiť hračku na jazyk? Potom by mal byť určite tento vibrátor stimulujúci ružu bodu Clitoral G. Môže sa veľmi dobre použiť na stimuláciu erotogénnych zón, ako sú bradavky alebo klitoris, G-bod alebo vnútorné strany stehien.

Detail produktu

Clitoral G-spot Stimulation Rose Vibrator


Užite si stimuláciu klitorisu? Milujete orálny sex? Chcete si kúpiť hračku na jazyk? Potom by mal byť určite tento vibrátor stimulujúci ružu bodu Clitoral G. Môže sa veľmi dobre použiť na stimuláciu erotogénnych zón, ako sú bradavky alebo klitoris, G-bod alebo vnútorné strany stehien. Veríme, že vibrátor sacej ruže je vynikajúci pre sólové hranie a sex s vašimi partnermi. Vychutnajte si viac režimov vibrácií a nájdite najlepšiu rýchlosť pre seba. Ak hľadáte niečo nové pre vnútorné aj vonkajšie potešenie, táto sexuálna hračka je určite pre vás.


Tento vibrátor stimulujúci ružu Clitoral G je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu bezpečného pre telo a vyzerá trochu ako banán, ktorý má na konci vibrátor. Využíva tlak vzduchu na stimuláciu vášho klitorisu a vďaka kombinácii ľahkého sania, vibrácií a vzduchu robí táto hračka pre dospelých vašu predohru a sex nezabudnuteľnými. S týmto orálnym stimulátorom je možné dosiahnuť multi-orgazmy pre superrýchlosť.


Súčasťou sexuálnej hračky je aj bod G. Vďaka nemu je penetrácia citlivá a sex najlepšia vo vašom živote. Nezáleží na tom, či hráte vo dvojici alebo hráte sólo. Využite možnosti G-Spot a Sanie spoločne alebo oddelene. Vďaka vibrátoru Clitoral G-spot Stimulation Rose Vibrator sú vaše orgazmy rovnako silné. Záves má 10 rýchlostí sania a 10 vibrácií. Vyskúšajte každý z nich a nájdite najlepšie režimy pre vás.


Stimulačný ružový vibrátor Clitoral G-spot, ktorý je plne nabíjateľný cez USB, sa napája na ľubovoľnom dostupnom USB porte. Súčasťou je šnúra.


Meno Produktu

Clitoral G-spot Stimulation Rose Vibrator

Vlastnosti

Nasávanie a bod G

Farba

Červená, tmavomodrá a fialováHot Tags: Clitoral G-spot stimulačný ružový vibrátor, preprava kvapiek, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty