Perorálny stimulátor sania klitorisu

Perorálny stimulátor sania klitorisu

Sexuálne hračky pre klitoris a cudzie klitorisy sú tiež známe ako sacie vibrátory. Tento jedinečný orálny stimulátor sania klitorisu väčšinou používa technológiu orgazmického odsávania na simuláciu sania. Vďaka svojej jedinečnej technológii vákua poskytuje tento stimulátor klitorisu bezdotykovú stimuláciu sania klitorisu a často orgazmy pre ženské masturbátory. Na klitoris môžete nasať 10 Rôzne vzory alebo polohy. Má dve ovládacie tlačidlá, ktoré uľahčujú správu nastavení než kedykoľvek predtým. Je to ideálne orálna sexuálna hračka pre ženský masturbátor.

Detail produktu

Perorálny stimulátor sania klitorisu


Tento stimulátor klitorisu vzduchových impulzov má 10 frekvencií rýchlostí a stimulácií, ako sú striedavé pulzácie, vlnové pohyby, štart/stop a podobne. Technológia tlakových vĺn simuluje pocity sania a pulzovania a výsledkom je veľmi realistický zážitok z orálneho sexu. Clitorálne prísavky a vibrátory sajúce klitoris sú sexuálne hračky známe aj ako sacie vibrátory. Tento jedinečný orálny stimulátor sania klitorisu väčšinou používa technológiu orgazmického odsávania na simuláciu sania. Vďaka svojej jedinečnej technológii vákua poskytuje tento stimulátor klitorisu bezdotykovú stimuláciu sania klitorisu a často orgazmy pre ženské masturbátory. Na klitoris môžete nasať 10 Rôzne vzory alebo polohy. Má dve ovládacie tlačidlá, ktoré uľahčujú správu nastavení než kedykoľvek predtým. Je to ideálne orálna sexuálna hračka pre ženský masturbátor.
 
Orálny stimulátor sania klitorisu má neuveriteľnú veľkosť, vďaka ktorej sa ľahko drží a používa. Počiatočné nie veľa nastavení je príjemných, ale nie veľmi vážnych, čo je ideálne pre každého jednotlivca, ktorý má jemný klitoris. Navyše osvetľuje, čo znamená, že nie je ťažké ho používať v tme/pod krytom. Je tiež vodotesný a napájaný batériami a je tiež veľmi pokojný.
 
Orálny stimulátor sania klitorisu je 100% prispôsobený pre telo, bez zápachu a ponúka dotykové pocity ako na koži. Je 100% vodotesný pre extrémne jednoduché čistenie a potešenie.
 
Tento orálny stimulátor sania klitorisu je nabíjateľný vrátane mini USB kábla, 80 minút nabíjania, ktorý vydrží vysávač až 70 ďalších minút nepretržitého používania. Je veľmi jednoduché ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Hot Tags: Clit Sucking Oral Stimulator, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty