Bucľaté dildo s guľkami

Bucľaté dildo s guľkami

Extra hrubé prienikové dielo s realistikou na extrémnej úrovni, plyšovou stlačiteľnou textúrou a dokonalou funkciou handsfree. Toto bacuľaté dildo s guľkami ponúka svoju realistickú podobu pre všetky druhy situácií splnenia fantázie, predohry a sebalásky.

Detail produktu

Bucľaté dildo s guľkami


An extra thick penetration piece featuring extreme-level realism, a plush, squeezable texture and perfect hands-free capability, This Bucľaté dildo s guľkami offers its lifelike form to all sorts of fantasy fulfillment, foreplay and self love situations.


Hand-detailed to showcase a smoothly tapered tip and shaft criss-crossed with subtly swollen veins, this huge version of the King boasts a thick pair of balls that not only act as a worry-free barrier agasint the deepest penetration, but also provide lots of stability in a harness or when secured agasint a flat surface. An extremely sturdy suction cup beneath the balls holds steady, positioning the Bucľaté dildo s guľkami vertically on floor or counter top, or horizontally on wall or window.


Položka

OMDRQ-11

Meno Produktu

Bucľaté dildo s guľkami

Farba

Čierna, hnedá, dužina

Veľkosť výrobkov

Dĺžka: 240 mm

Dostupná dĺžka: 190 mm

Priemer: 70mm

Váha

1 100 g

Funkcia

Vagínový sex, análny sex, orálny sex a sex s prsiami

OEM a ODM

Prijatý

Štandard kvality

CE RoHsVarovná poznámka:

1. Tento výrobok nemá mazaciu funkciu, používajte ho s lubrikantom a kondómom.


2. Nepoužívajte prístroj zo silikónového materiálu so silikónovým mazivom, pretože silikónové mazivo zničí zamatovo hladký povrch povrchu.


3. V prípade zápalu telesných orgánov alebo poškodenia pokožky tela sa erotické hračky nepoužívajú.


4. Čistenie a údržba:

„Podporujte bezpečné, hygienické a správne používanie všetkých druhov erotických hračiek, erotické hračky pre súkromné ​​potreby, iba na osobné použitie, pred a po použití je potrebné dbať na čistotu a hygienu

„Po použití„ hračiek “kvôli veľkému množstvu sekrétov a zvyškov mazív, ak nie sú dlhodobo čistené, je ľahké množiť baktérie, preto začnite svoje„ hračky “čistiť čo najskôr. po použití.

• Pri čistení používajte na čistenie teplou vodou a mydlom a na erotické hračky sa odporúča používať špeciálny čistiaci prostriedok.


5. sušenie:Po opláchnutí odporúčame otrieť suchou bavlnenou handričkou, alebo je dobrou voľbou aj kvalitná papierová utierka. Po utretí a potom prirodzenom sušení na vzduchu, aby ste sa vyhli pobytu na slnku! potom, čo môžete použiť špeciálny čistiaci roztok na erotické hračky, sprchový gél (alkohol sa neodporúča, pretože alkohol koroduje povrch hračky a urýchľuje starnutie prístroja).


6. Uchovávajte mimo dosahu detí, to nie je hračka

Hot Tags: Bacuľaté dildo s loptičkami, preprava Drop, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty